Ünlü ‘Açık Kapı’yı çok beğendi « İzmit Pusula Gazetesi

15 Nisan 2024 - 19:53

Ünlü ‘Açık Kapı’yı çok beğendi

MHP il başkanı Aydın Ünlü valiliğin “açık kapı bürosunu” ziyaret etti. Ünlü uygulamayı çok beğendiğini belirterek, “Vatandaşlar burayı kullansın” dedi

Ünlü ‘Açık Kapı’yı çok beğendi
Son Güncelleme :

17 Ocak 2018 - 20:04

MHP il başkanı Aydın Ünlü valiliğin  “açık kapı bürosunu” ziyaret etti. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Vatandaşların Kocaeli Valiliğindeki işlemleri hızlandırmak adına vatandaşı yönlendiren, vatandaşı dinleyen,  vatandaşın problemini çözen açık kapı yöneticilerine görevinde başarılar diliyorum. Bu konudan dolayı da Vali Hüseyin Aksoy beye de teşekkürlerimi iletiyorum.  Bu uygulamayı açıkçası çok beğendim. Vatandaş geliyor, bilgi almak istediği konuyu söylüyor, tecrübeli personel de hemen ilgili kuruma insanları yönlendiriyor.  Vatandaş “Bugün git, yarın gel” yapısından kurtuluyor. Vatandaşlar burayı kullansın” dedi.

 

“YENİ İTTİFAK MODELİ İSTİŞARE EDİLİYOR”

Uygulamayı değerlendirdikten sonra teşkilat çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü istişare kurulu toplantılarının devam ettiğini belirtti. İstişare kurulu toplantılarının 1 Şubat’ta sona ereceğini ifade eden Ünlü, 11 Şubat’ta da İl İstişare toplantısını yapacaklarını söyledi. MHP İl Başkanı Ünlü toplantılara ilişkin, “Yeni ittifak modeliyle ilgili istişarelerimizi yapıyoruz. 11 Şubat tarihinde Sabancı Kültür Merkezi’nde saat 14.00 ile 17.00 arası il istişaremizi yapacağız” şeklinde konuştu.

YORUM YAP