İzmit Belediyesi yöneticileri, Tavşantepe esnafıyla buluştu « İzmit Pusula Gazetesi

25 Haziran 2024 - 06:42

İzmit Belediyesi yöneticileri, Tavşantepe esnafıyla buluştu

İzmit Belediyesi yöneticileri ve Çınar Ekibi, Tavşantepe Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Hürriyet’in selamlarını ileten heyet, esnafın sorun ve taleplerinin de notunu aldı

İzmit Belediyesi yöneticileri, Tavşantepe esnafıyla buluştu
Son Güncelleme :

05 Haziran 2023 - 19:59

Halkla iç içe olmaya devam eden İzmit Belediyesi yöneticileri, her alanda vatandaşların sorunları ile yakından ilgilenmeye devam ediyor. İzmit Belediyesi Koordinatörleri Birol Sağlam, Hakan Yalçın, Ali Filiz, Turgay Oruç, Nurettin Özer, Belediye Meclis Üyeleri Devrim Bal, Tuncay Aşkın ve İzmit Belediyesi Çınar Ekibi Tavşantepe Mahallesi’nde esnafı ziyaret etti.
SORUN VE TALEPLER NOT ALINDI
Her hafta Pazartesi günü kurulan pazar esnafı ziyareti ile başlayan program, mahalle esnafı ziyareti ile devam etti. İzmit Belediyesi yöneticileri, esnafa Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını iletirken sorun ve taleplerini not alıp en yakın zamanda çözüleceğinin sözünü verdi. Ayrıca ziyaret sırasında İzmit Belediyesi Aşevi’nde pişen sıcak çorbadan da esnaf ve vatandaşlara ikram edildi. Esnafın teveccühü ile karşılaşan heyetin esnaf ziyaretleri diğer bölgelerde ilerleyen günlerde devam edecek.

YORUM YAP