Evrem İşitme Cihazları Merkezi İzmit’te hizmete açıldı « İzmit Pusula Gazetesi

24 Eylül 2023 - 00:55

Evrem İşitme Cihazları Merkezi İzmit’te hizmete açıldı

İşitme sağlığı sektöründe önemli bir yere sahip olan Evrem İşitme Cihazları Merkezi İzmit’te hizmete açıldı.

Evrem İşitme Cihazları Merkezi İzmit’te hizmete açıldı
Son Güncelleme :

31 Mayıs 2023 - 18:58

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan 24 yaşındaki Genç Kadın Girişimci Odyolog Merve Bozdemir’in sahibi olduğu Ocak ayından beri faaliyette olan Evrem İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi’nin açılışı geçtiğimiz günlerde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Merkezin açılış kurdelesini ailesiyle birlikte kesen Odyolog Merve Bozdemir’i, bu özel gününde yakın dostları ve arkadaşları da yalnız bırakmadı.

MERVE BOZDEMİR: “GÜVEN DUYGUSU ÜST SEVİYEDE OLACAK”

Kurdele kesiminin ardından bir konuşma gerçekleştiren Merve Bozdemir, “Eğitim hayatım boyunca edindiğim bilgi ve tecrübelerimi hastalarıma aktarabileceğim, işitme kayıplı bireylere faydalı olabilecek ve güven duygusunun üst seviyede olduğu bir işitme cihazı merkezi açmayı hedefledim. Bu hedefim doğrultusunda bana desteklerini hiç esirgemeyen aileme, bu özel günümde beni yalnız bırakmayan yakın dostlarıma ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.

İŞİTME TESTLERİ VE CİHAZ DENEMELERİ ÜCRETSİZ

Merve Bozdemir konuşmasının sonunda işitme sağlığında erken teşhisin öneminden bahsederek, yeni hizmete açılan merkezde tüm işitme testleri ve cihaz denemesinin ücretsiz olduğunu söyledi.

Sahibi odyolog olan Kocaeli’ndeki sayılı birkaç merkezden biri olan Evrem İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi’nde işitme testi, işitme cihazı denemesi, tamir ve bakım, kulak kalıbı, işitme cihazı pili temini yapılabiliyor. SGK anlaşması da bulunan merkezde işitme sağlığı ve işitme kaybıyla alakalı tüm sorunlara işin uzmanı bir odyolog tarafından profesyonel destek de sağlanıyor.

İzmit’in Karabaş Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan merkez hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0551 692 17 49 numaralı telefonu arayabilecekler.

Odyolog Merve BOZDEMİR

Evrem İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

Karabaş Mah. Cengiz Topel Cad. No:46 Kat:1 İzmit/KOCAELİ

YORUM YAP