Batı Karadeniz, Marmara, Ege ve Batı Akdeniz’de fırtına bekleniyor! « İzmit Pusula Gazetesi

17 Haziran 2024 - 14:31

Batı Karadeniz, Marmara, Ege ve Batı Akdeniz’de fırtına bekleniyor!

Batı Karadeniz, Marmara, Ege ve Batı Akdeniz’de fırtına bekleniyor!
Son Güncelleme :

05 Aralık 2018 - 13:43

Meteoroloji uyardı.

Batı Karadeniz, Marmara, Ege ve Batı Akdeniz’de fırtına bekleniyor!

6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına şeklinde esmesi bekleniyor

Batı Karadeniz’in batısında rüzgarın yarın (perşembe) öğle saatlerinden sonra kuvvetini artırarak kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın yarın (perşembe) akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi tahmin edilmektedir.

Fırtınanın yarın (perşembe) gece saatlerinde etkisini kaybetmesi tahmin ediliyor

Marmara’da rüzgarın bu gece yarısından itibaren kuvvetini artırarak kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın yarın (perşembe) gece saatlerinde etkisini kaybetmesi tahmin edilmektedir.

Kuzey Ege’de rüzgar bu gece yarısından itibaren kuvvetini artıracak

Kuzey Ege’de rüzgarın bu gece yarısından itibaren kuvvetini artırarak kuzey ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın yarın (perşembe) gece saatlerinde etkisini kaybetmesi tahmin edilmektedir.

Güney Ege’de rüzgar bu gece yarısından itibaren kuvvetini artıracak

Güney Ege’de rüzgarın bu gece yarısından itibaren kuvvetini artırarak kuzey ve kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına, açıklarında 9 (90 km/sa) kuvvetinde kuvvetli fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın cuma günü akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi tahmin edilmektedir.

Batı Akdeniz’de rüzgar yarın (perşembe) öğle saatlerinden sonra kuvvetini artıracak

Batı Akdeniz’de rüzgarın yarın (perşembe) öğle saatlerinden sonra kuvvetini artırarak kuzey ve kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 (50-75 km/sa) kuvvetinde fırtına şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın cuma günü öğleden sonra etkisini kaybetmesi tahmin edilmektedir.

YORUM YAP