Akaryakıt parasını ödemeden kaçarken yaralandı « İzmit Pusula Gazetesi

30 Mart 2023 - 15:32

Akaryakıt parasını ödemeden kaçarken yaralandı

İZMİT’te bir akaryakıt istasyonunda deposunu doldurduktan sonra para ödemeden kaçmaya çalışan cipin sürücüsü, akaryakıt istasyonunda çalışan görevliye çarptı. Cip sürücüsü kaçarken, yakalanması…

Akaryakıt parasını ödemeden kaçarken yaralandı
Son Güncelleme :

20 Ocak 2018 - 23:40

İZMİT’te bir akaryakıt istasyonunda deposunu doldurduktan sonra para ödemeden kaçmaya çalışan cipin sürücüsü, akaryakıt istasyonunda çalışan görevliye çarptı. Cip sürücüsü kaçarken, yakalanması için çalışma başlatıldı.

Olay sabah saatlerinde, İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi Turan Güneş Caddesi üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. İddiaya göre, cip yakıt almak için pompaya yanaştı. İçerisinde iki kişi bulunan aracın deposu tamamen dolduktan sonra bir anda hareket ederek, hızlı bir şekilde akaryakıt istasyonunun çıkışına yöneldi. Bu sırada 215 TL tutarındaki yakıt ücretini almak için sürücünün yanına yaklaşan akaryakıt istasyonunda çalışan Faik Enes Akdeniz, cip ile pompa arasında sıkışarak yaralandı. Faik Enes Akdeniz bacağından hafif şekilde yaralandı. Cipin içerisindeki şahısların dün aynı araca başka bir plaka takarak başka bir akaryakıt istasyonundan 200 TL tutarında yakıt alarak kaçtığı iddia edildi. Polis ekipleri yaşanan iki olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM YAP