3 Aralık altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? GÜNCEL « İzmit Pusula Gazetesi

19 Nisan 2024 - 03:47

3 Aralık altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? GÜNCEL

Haberler Ekonomi Haberleri 3 Aralık altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? GÜNCEL 3 Aralık altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? GÜNCEL Giriş Tarihi: 3.12.2017 10:15 Güncelleme Tarihi: 3.12.2017 16:27 Altın fiyatları ne kadar? Aralık ayının üçüncü gününde altına yatırım yapacak olan vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarını araştırmaya başladı. ''Çeyrek altın fiyatı ne kadar'' ve “Gram altın fiyatı ne kadar?” sorularının yanıtı ise en çok araştırılan konuların başında geliyor. Gram, çeyrek, yarım ve cumhuriyet altını ne kadar, kaç lira oldu? Haftanın ikinci gününde altın fiyatlarındaki son durumu güncel olarak sabah.com.tr'den takip edebilirsiniz. İşte 3 Kasım Pazar altın fiyatlarında son durum ve 'gram altın kaç lira' sorusunun yanıtı… 3 Aralık Pazar çeyrek altın fiyatı ne kadar? Altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik vatandaşın da merakının artmasına neden oluyor. Bu alana yatırım yap..

3 Aralık altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? GÜNCEL
Son Güncelleme :

04 Aralık 2017 - 1:26

 

Altın fiyatları ne kadar? Aralık ayının üçüncü gününde altına yatırım yapacak olan vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarını araştırmaya başladı. ”Çeyrek altın fiyatı ne kadar” ve “Gram altın fiyatı ne kadar?” sorularının yanıtı ise en çok araştırılan konuların başında geliyor. Gram, çeyrek, yarım ve cumhuriyet altını ne kadar, kaç lira oldu? Haftanın ikinci gününde altın fiyatlarındaki son durumu güncel olarak sabah.com.tr’den takip edebilirsiniz. İşte 3 Kasım Pazar altın fiyatlarında son durum ve ‘gram altın kaç lira’ sorusunun yanıtı…

3 Aralık Pazar çeyrek altın fiyatı ne kadar? Altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik vatandaşın da merakının artmasına neden oluyor. Bu alana yatırım yapacak olanlar 3 Aralık Pazar altın fiyatlarını araştırıyor. ”Çeyrek altın ne kadar” en çok merak edilen soruların başında yer alıyor. Peki 3 Aralık Pazar günü çeyrek altın fiyatı, cumhuriyet altını fiyatı, yarım ve gram altın fiyatı ne kadar, kaç TL oldu? Güncel altın fiyatlarına bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Gram Altın

Alış: 161,12

Satış: 161,15

Çeyrek Altın

Alış: 258,50

Satış: 264,35

Yarım Altın

Alış: 515,38

Satış: 528,69

Tam Altın

Alış: 1.037,21

Satış: 1.063,04

Cumhuriyet Altını

Alış: 1.068,00

Satış: 1.078,00

ALTIN NEDİR?

Kimyada Au sembolü ile gösterilen, parlak sarı renklerde, metal grubuna ait bir elementtir. Kolay tepkimeye girmemesi özelliğiyle bilinen altın, havadan ve sudan etkilenmez. Bu nedenle asla paslanmaz, renginde kararma olmaz. Saf halinde ise oldukça yumuşak olmasından ötürü, kolaylıkla işlenip; şekil verilebilir değerli bir metaldir.

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN