Köseköy’de Yeni İmar Yolu Açılıyor « İzmit Pusula Gazetesi

15 Temmuz 2024 - 06:08

Köseköy’de Yeni İmar Yolu Açılıyor

Kartepe Belediyesi ilçe genelinde şuyulandırması tamamlanan bölgelerde kent içi ulaşım ağına yeni soluk getirecek düzenlemelere aralıksız devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yol açma çalışmalarının bir ayağını da Köseköy Mahallesi üzerinde gerçekleştirdi.

Köseköy’de Yeni İmar Yolu Açılıyor
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 21:52

Yeni imar yollarının yapımları ile kent içi trafik ağını ferahlatmak ve bölgede inşaat sektörüne de canlılık kazandırmak adına Kartepe Belediyesi ekipleri, çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez yönetimindeki belediye ekipleri, ilçedeki ulaşım ağını genişletecek ve yapılaşmanın önünü açacak çalışmalara destek vermeye devam ediyor. Ekipler yeni imar yollarını açarak Köseköy Mahallesi üzerinde trafik ağını güçlendirdi.

SAĞLIKLI VE PLANLI KENTLEŞME

İmar yolu açma çalışmalarında Köseköy Mahallesi’nde Akyüz Sokak ardından İstiklal Sokak üzerinde de yol açma çalışması gerçekleştirildi. İstiklal Sokak üzerinde 200 metre uzunluğunda 12 metre genişliğindeki yeni yol belediye ekiplerince açılarak bölge halkının kullanımına sunuldu. Kartepe Belediyesi, cazibe ve çekim merkezi olan ilçede yeni yerleşim alanları için yeni imar yolları açmaya devam ederek Kartepe’de ki sağlıklı ve planlı kentleşme sürecine katkı sağlıyor.

YORUM YAP