Hürriyet, genç çiftlerin nikahlarını kıydı « İzmit Pusula Gazetesi

15 Temmuz 2024 - 04:39

Hürriyet, genç çiftlerin nikahlarını kıydı

Hürriyet, genç çiftlerin nikahlarını kıydı
Son Güncelleme :

02 Eylül 2019 - 18:12

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, hafta sonu çiftlerin mutluluklarına ortak oldu.

Başkan Hürriyet yoğun geçen hafta sonu programlarında genç çiftlerin nikahlarını kıyarak hem çiftlerin hem de ailelerin mutluluklarına ortak oldu. Başkan Hürriyet nikah kıydıktan sonra çiftlere Türk Bayrağı, saat kulesi maketi ve Kocaelispor yastığı hediye ederek bir ömür boyu mutluluklar diledi.

MUTLULUKLAR DİLEDİ

Başkan Hürriyet nikâhlarını kıydıkları Oylum Kevrek ile Ömer Aydın çiftine, Özge ile Meriç Çandır çiftine, Ebru ile Göktuğ çiftine, Ceren Telli ile Samet Ersoy çiftine, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yeğeni Elif Gezer ile Gökhan Bucak çiftine, İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın danışmanı Gözde Subaşı ile Hakan Dalkılıç çiftine, Orkun Utkubaş ile Merve Başer çiftine, Emel Dikçi ile Eren Alkan çiftine, Kübra Örenli ile Okan Erden çiftine ve Zeynep Bayat ile Gökhan Çetin çiftine mutluluklar diledi.

BAŞKAN HÜRRİYET’E SÜPRİZ

Hafta sonu nikâhtan nikâha koşan İzmit Belediye Başkanı Fatma kaplan Hürriyet,  Kübra Ören ve Okan Erdem çiftinden gelen sürpriz karşısında büyük mutluluk yaşadı. Nikâhlarını kıyarak mutluluk dileklerini ilettiği çift, Başkan Hürriyet’e üzerinde Fatma Kaplan Hürriyet yazılı Kocaelispor atkısını hediye etti.

YORUM YAP