“Zeray İnşaat Perla Sitesini Teslim Etmiyor” « İzmit Pusula Gazetesi

24 Eylül 2023 - 00:17

“Zeray İnşaat Perla Sitesini Teslim Etmiyor”

“Zeray İnşaat Perla Sitesini Teslim Etmiyor”
Son Güncelleme :

27 Mart 2023 - 18:28

Son yıllarda çok fazla inşaat projesi ile dikkatleri üzerine çeken Zeray İnşaat’tan şikayet var. www.sikayetvar.com web sitesine şikayetini dile getiren Merve isimli vatandaş bakın Zeray İnşaat için 1 hafta önce bakın ne yazmış.

“Zeray, Perla sitesini teslim etmiyor. Ocak 2022 teslim tarihli olan dairemizi teslim etmiyorlar. Her aradığımızda bir sonraki aya atıyorlar. Kira yardımı ile ilgili ne olacağına dair bir şey yok. Hem kredi, hem de kira ödüyoruz. Ödediğimiz kira, verecekleri kira yardımından fazla. Resmen mağdur olduk. Senelerdir siteyi yapamadılar. Daireleri teslim etmedikleri gibi devamlı yeni projeler başlatıp, bir de arıyorlar.”

“Zeray pişmanlıktır. 2022 Ocak teslim olan dairemize şimdi de en erken Temmuz teslim diyorlar. Asla sözlerinde durmuyorlar. Böyle bir şirket anlayışı olmaz. Zerayın diğer adı insanları mağdur etmek olmuş. Tam 2 senedir ev bekliyoruz. Şimdi de yeni Bloklar eklendiği için onları bekleyeceksiniz diyorlar. Biz sözleşmeyi imzalarken böyle bir süreç yoktu. Kafalarına göre projeye bloklar ekleyip teslim süresini uzattıkça uzatıyorlar.”

KAYNAK: https://www.sikayetvar.com/zeray-insaat/zeray-insaat-zeray-perla-sitesini-teslim-etmiyor

 

YORUM YAP