Yıldırım Ülkücü gençlerle buluştu « İzmit Pusula Gazetesi

23 Mayıs 2024 - 00:20

Yıldırım Ülkücü gençlerle buluştu

AK Parti Karamürsel Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldırım, ilçede cumhur ittifakını oluşturdukları MHP ilçe yöneticileri ve Ülkü Ocakları ile bir araya geldi

Yıldırım Ülkücü gençlerle buluştu
Son Güncelleme :

25 Ocak 2019 - 0:06

AK Parti Karamürsel Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldırım, 31 Mart yerel seçimlerine ilçede Cumhur İttifakı’nı oluşturdukları Milliyetçi Hareket Partisi Karamürsel İlçe Teşkilatı ve Karamürsel Ülkü Ocakları ile bir araya geldi. Saklı Cafe’de gerçekleştirilen toplantıya MHP Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Karamürsel Ülkü Ocakları Başkanı Metehan İzüstüne ve çok sayıda MHP’li genç katıldı. MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, “Karamürsel’de adayımız İsmail Yıldırım’dır” şeklinde konuştu.

YILDIRIM’A TAM DESTEK
Programın açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, “Karamürsel’de Cumhur İttifakı’nın adayı İsmail Yıldırım’dır. Bizler, başkanımızın her zaman yanındayız ve seçimi çok daha yüksek oyla kazanabilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. Öksüz’ün ardından konuşan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Cumhur İttifakı’nın Karamürsel’e ve tüm vatana hayırlı olmasını diledi.

UYUM İÇİNDE OLACAĞIZ
Ülkücü Gençler ile konuşmasında Yıldırım, “Ülkemizin ve milletimizin geleceğini düşünen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin kurmuş olduğu Cumhur İttifakı ilçemizde uyum içinde çalışmalarına devam ediyor. Bizler, birbirimizle dayanışma içinde olacağız ki vatanseverlikten ve milletperverlikten uzak olanlara 31 Mart akşamı gereken dersi verelim” şeklinde konuştu.

RABİA VE BOZKURT YAPTILAR
Başkan Yıldırım konuşmasının ardından MHP’li gençlerle sohbet etti, önümüzdeki dönem gençlere yönelik projelerinden bahsetti. Yaklaşık bir saat süren programın sonunda Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve MHP’li gençler bir elleri ile Rabia diğer elleri ile Bozkurt işareti yaparak anlamlı bir mesaj verdi.

YORUM YAP