Ünlü: Bu günler CHP’nin iyi günleri « İzmit Pusula Gazetesi

18 Haziran 2024 - 02:03

Ünlü: Bu günler CHP’nin iyi günleri

Haftalık basın toplantısında, olağanüstü kurultay için imza kampanyası gerçekleştiren CHP’yi eleştiren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Onlara diyorum ki öyle bir zaman gelecek ki bizim yaşadıklarımızın en kötüsünü yaşayacaksınız dediğim zaman işte bu zamandır. Bunları daha iyi günleri diyorum” dedi

Ünlü: Bu günler CHP’nin iyi günleri
Son Güncelleme :

31 Temmuz 2018 - 22:32

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık basın toplantısında kent ve ülke gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Kent gündemini ele alan Ünlü, Kandıra Yolu, sel felaketi ve gerçekleştirdikleri bir dizi ziyaretler üzerine konuştu. Ünlü, 17 Eylül tarihi itibariyle vereceklerini de açıkladı. Olağanüstü kurultay için imza kampanyası gerçekleştiren CHP’ye de eleştirilerde bulunan İl Başkanı Ünlü, “Onlara diyorum ki öyle bir zaman gelecek ki bizim yaşadıklarımızın en kötüsünü yaşayacaksınız dediğim zaman işte bu zamandır. Genel başkan seçtirmemek için neler yaptıklarını görüyoruz. Bunların daha iyi günleri diyorum. Bugün derli toplu liderine bağlı liderini anlayan tek parti MHP’dir” dedi.

 

PARTİ PROGRAMINI AÇIKLADI

Açıklamasında Ünlü, “MHP yaz tatiline çıkmayan bir parti. 2 ağustos akşamı ilçe başkanlarımızla seçimlerin değerlendirilmesinin yapılacağı uzun bir toplantı yapılacak. 3 Eylül tarihi ile güncellenmiş mahalle başkanları çalışmaları tamamlanmış olacak. Sandık sorumlusu olarak görev almış arkadaşlarımıza plaket ve teşekkür programımız olacak. Her ilçeden 3’er ilçe yöneticisinin olduğu arkadaşlarımızla bir toplantı yapacağız” dedi.

 

17 EYLÜL’DE START ALIYORUZ

17 Eylül itibariyle yerel seçim startını vereceklerini ifade eden Ünlü, “ESG sistemi üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. ESG sistemini dijital ortama geçirerek yerel seçimlerde bu şekilde çalışmaya başlayacağız. Bunun haricinde il ve ilçe toplantılarımız devam ediyor. Bunun sonucunda 17 Eylül itibariyle seçim startını vererek bütün teşkilatlarımızla birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu.

KANDIRA YOLU İÇİN KAMP YAPACAKLAR

Yıllardır trafik kazalarıyla gündeme gelen Kandıra Yolu’yla ilgili konuşan Ünlü, “Belediye başkanları önümüzdeki günlerde Kandıra Yolu için kamp yapacaklar. Kandıra Yoluyla ilgili sıkıntılarla ilgili önümüzdeki günlerde Kandıra Yolu hakkında basın mensuplarıyla birlikte basın bilgilendirme toplantısı yapacağız. Kandıra Yolu’nda yaşanan sıkıntılarda dolayı vatandaşın çektiği sıkıntıları bilen ve yakından takip eden bir siyasi partisiyiz. Bu ivedilikle birlikte buradaki sorunları tespit için çalışmalar yapacağız” şeklinde konuştu.

 

YEREL YÖNETİCİLERİ UYARDIK

Ünlü geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketiyle ilgili ise, “Geçtiğimiz gün yaşanan sel felaketinin ardından esnafımızı ziyaret ettik. Yerel yöneticilerin ziyaret etmediğini gördük. Oradaki esnaf yanlarında yerel yöneticiyi görmek istemektedir. Bizde bu konuda yerel yöneticileri uyardık. Umarız ileriki günlerde ziyarette bulunurlar. Çünkü orada esnafın canı yanmıştır. Destek olmak gerekmektedir” dedi.

 

LİDERLİK BAŞKA, GENEL BAŞKANLIK BAŞKADIR

İYİ Parti Milletvekili Koray Aydın’ın “Liderimiz Devlet Bahçeli” şeklindeki gafını değerlendiren Ünlü, “Türk dünyasının lideri Devlet Bahçeli’nin kabul görmesi önemlidir. Genel başkanlık ayrı, liderlik ayrı bir şeydir. Ben inanıyorum ki o gün İYİ Partililer kendi başkanlarını yuhalamışlardır. İş yuhalamaya kalırsa Bahçeli’nin dediği onun altında kalırlar” şeklinde konuştu.

 

CHP EN İYİ GÜNLERİNİ YAŞIYOR

CHP’nin imza kampanyası ile ilgili konuşan Ünlü, “Onlara diyorum ki öyle bir zaman gelecek ki bizim yaşadıklarımızın en kötüsünü yaşayacaksınız dediğim zaman işte bu zamandır. Genel başkan seçtirmemek için neler yaptıklarını görüyoruz. Bunların daha iyi günleri diyorum. Bugün derli toplu liderine bağlı liderini anlayan tek parti MHP’dir” ifadelerini kullandı.

 

LİDERİMİZ NE DERSE O

“Cumhur İttifakı’nın yerel seçimlerde de devam edecek mi?” sorusuna yönelik Ünlü, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ne derse o olur. Liderimizin verdiği talimatla hareket edecek olan bir siyasi partiyiz. Formül ne olursa olsun ona göre hareket edecek bir partiyiz” şeklinde yanıt verdi.

YORUM YAP