Ünlü; “31 Mart’ta konvoy atacağız” « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 04:06

Ünlü; “31 Mart’ta konvoy atacağız”

MHP İl teşkilatı ve AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül, meclis üyesi adayları ile Tramvay Kafe’de buluştu.

Ünlü; “31 Mart’ta konvoy atacağız”
Son Güncelleme :

23 Şubat 2019 - 22:51

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Tramvay Kafe’de gerekleştirdiği kahvaltılı programda belediye meclis adayları ile buluştu. Programda söz alan Aydın Ünlü, “31 Mart akşamı ilk defa telefonlarımızı kapatmadan konvoy atan bir siyasi partinin üyeleri olacağız.

 

CUMHUR İTTİFAKI BİR ARADA

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Tramvay Kafe’de gerekleştirdiği kahvaltılı programda belediye meclis adayları ile biraya geldi. Programa Ünlü’nün yanı sıra, AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, AK Parti İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, MHP İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yunus Emre Kurt, meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili katılım sağladı.

 

BİZ BİR İLKİ YAŞIYORUZ

Program da açıklama yapan İl Başkanı Ünlü, “Biz bir ilki yaşıyoruz. Listelerde Ak Parti var ama coşku ve heyecan bitmedi. Bu coşku hiçbir parti de yok. Sandık görevlilerimiz bile bizimle aynı heyecanı yaşıyor. Burada bulunan arkadaşlarımın çoğu inanıyorum ki meclise girecek. Biz Milliyetçi Harekat Partililer eğer Cumhur İttifakı’nın nimetlerinden faydalanacaksak çok çalışmalıyız. AK Parti’den de çok çalışmalıyız” ifadelerini kullandı.

 

31 MART AKŞAMI KONVOY VAR

Ben Cumhur İttifakı’nın ruhuna inanıyorum diyen Ünlü sözlerini şöyle sürdürdü; Ülkücülerin de ruhuna inanıyorum. Bir araya gelince çok güçlü oluyoruz. 2023 yılında Milliyetçi Harekat Partisi’nin hali ne olacak? Onun için partimize sahip çıkmak adına kurumsallaşmak zorundayız. Kurumsallaşmak içinde 31 Mart seçimleri sayesinde olacak. Cumhur ittifakına verilen her oy çocuklarımızın geleceği için verdiğimiz oy olarak düşünün. 31 Mart akşamı ilk defa telefonlarımızı kapatmadan konvoy atan bir siyasi partinin üyeleri olacağız.

 

YOLUMUZ MİLLETİN İSTİKAMETİ

Ünlü’nün ardından sözü Gönül aldı. Gönül, “Gönlünde millet sevdası olanın milli markası Cumhur İttifakı. Yürüdüğümüz bu yola hamdolsun. Biz her zaman yolumuzu milletin istikametine tuttuk ve öyle de devam ediyoruz. Bu hizmet yarışının öncelikle şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu seçimde ittifakımızın neler yapabileceğini hissediyorum” dedi.

 

EKİP BAŞARISI BİREYSEL BAŞARIDAN DAHA ÖNEMLİ

Ekip olmanın önemine vurgu yapan Gönül, “Nasıl olacağız?  Bu şehre hizmet etmek için iddiamızı koyuyoruz. Her bir aday olan arkadaşımı tebrik ediyorum. Ekip başarısı bireysel başarıdan çok daha önemlidir. Ekip başarısı için çok çalışacağız hiç durmayacağız. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Gücümüze güç katıyorsunuz. Çok çalışıp hepinize bu şehri kazandırma sözü vererek sizleri Allah’a emanet ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

YORUM YAP