Ücretsiz Satış Reyonlarından 1291 Kişi Yararlandı « İzmit Pusula Gazetesi

15 Temmuz 2024 - 05:23

Ücretsiz Satış Reyonlarından 1291 Kişi Yararlandı

İzmit Belediyesi’nin şehrin çeşitli yerlerinde bulunan el emeği satış reyonları vatandaşların hizmetinde.

Ücretsiz Satış Reyonlarından 1291 Kişi Yararlandı
Son Güncelleme :

05 Ocak 2018 - 14:24

Sanat Sokağı’nda 9 adet, Anıtpark’ta 12 adet, Yunus Emre Kültür Merkezi’nde 5, Kültür Tepesi’nde de 8 adet standın el emeği üreticilerine ücretsiz olarak tahsis edildiğini söyleyen yetkililer “stantlardan yararlanmak isteyenler Belsa B Blok’taki İZMEK’e şahsen başvurmaları gerekmektedir. Başvuru için ikametgâh belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi ve başvuru formunun doldurulması yeterli. Reyonlarda sadece kişilerin kendi ürettikleri el emeği, göz nuru ürünleri satılabiliyor. Hazır mamul, giyim gibi mağaza veya fabrika ürünlerin satışı yasak” dediler.

Haftanın 7 Günü Açık

Geçtiğimiz 2017 yılı içinde 1291 vatandaşın yararlandığı stantlar haftanın 7 günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında açık bulunuyor. Stantlarda el emeği göz nuru ürünlerden çeşitli takılar, gemi maketleri, iğne oyalı örtüler, ahşap rölyef tablolar, seramik objeler, çeyizlik örtüler, örgü bebekler, ahşap boyama ürünler, mum ve sabunlar, yağlı boya tablolar ve daha birçok süs ve hediyelik eşyalar ile çeyiz ürünlerinin satışı yapılıyor. Büyük ilgi gören reyonlardan birinci elden ürünleri uygun fiyata satın almak mümkün. Stantlardan yararlananlar kendilerine böyle bir imkânı sağladığı için Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ettiler

Anıtpark ve Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki reyonların 15 günlüğüne, Kültür Tepesi’ndeki reyonların 1 aylığına ve Sanat Sokağı’ndaki reyonların da 3 günlüğüne tahsis edildiği kaydedildi.

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN