Türkkan, bundan sonra gerekli iş güvenlikleri alınmadan böyle bir işe girişilmemesi gerekiyor « İzmit Pusula Gazetesi

24 Mayıs 2024 - 07:50

Türkkan, bundan sonra gerekli iş güvenlikleri alınmadan böyle bir işe girişilmemesi gerekiyor

Türkkan, bundan sonra gerekli iş güvenlikleri alınmadan böyle bir işe girişilmemesi gerekiyor
Son Güncelleme :

30 Kasım 2018 - 1:28

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Kuzey Marmara Otoyolu’nun Kocaeli-Gebze kesimindeki viyadük çalışmaları sırasında beton blokun düşmesi sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralı olarak kurtulan işçiye de acil şifalar diledi.

Kazadan ders alınmasını isteyen Türkkan, bundan sonra gerekli iş güvenlikleri alınmadan böyle bir işe girişilmemesi gerektiğini söyledi.

Edirne’deki sel sonucu vatandaşların ciddi bir maddi kaybının bulunduğunu dile getiren Türkkan, hükümetin, vatandaşların maddi kaybını gidermesi için acele olarak harekete geçmesini istediklerini ifade etti.

Türkkan, Birleşmiş Milletler Filistin Halkıyla Uluslararası Dayanışma Günü’ne ilişkin, “Filistin’de yaşanan zulmü kabul etmiyoruz. İşgalci İsrail’i şiddetle kınıyoruz. İlk kıblemiz olan kutsal topraklarda tüm Filistinli kardeşlerimizi destekliyoruz.” diye konuştu.

Türkkan, Türk Destanı Dede Korkut’un, UNESCO Dünya Somut Olmayan Kültür Mirası Temsili Listesi’nde yer almasında emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUM YAP