Türk Eğitim Vakfı’ndan KOTO’ya ziyaret « İzmit Pusula Gazetesi

4 Ekim 2023 - 02:26

Türk Eğitim Vakfı’ndan KOTO’ya ziyaret

Türk Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kocaeli Ticaret Odası’nı ziyaret ederek, vakfın çalışmalarıyla ilgili bilgi aktardı

Türk Eğitim Vakfı’ndan  KOTO’ya ziyaret
Son Güncelleme :

24 Eylül 2018 - 20:47

Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Barış ve Yusuf Erenkaya’dan oluşan KOTO heyeti, Türk Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı ve beraberindeki heyeti ağırladı. Ziyarette Kocaeli ekonomisi ve Kocaeli iş dünyası hakkında kapsamlı bilgiler sunan KOTO Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Türk Eğitim Vakfı’nı başarılı çalışmaları dolayısıyla da tebrik ederek, “Kocaeli Ticaret Odamız 14 bini aşkın üyesiyle ülke ekonomisine önemli katkılar sunmakta, Kocaeli iş dünyasının lider çatı kuruluşu konumundadır. Bizler de kurmuş olduğumuz Özel KOTO ASOB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile gelecek nesillerimizi önce ve temel olarak sosyal sonrasında da iş hayatına hazırlıyoruz. Bu anlamda eğitim camiasına destekleri takdire şayan olan Vakfımızın başarılı çalışmalarını yakından takip ediyoruz. KOTO olarak, gelecek nesillerimiz için hayata geçirilen tüm projeleri destekliyoruz ve desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

YIRCALI: ARTARAK DEVAM ETMESİNİ DİLİYORUZ

1967’den bu yana başarılı ve maddi olanakları kısıtlı gençlerin eğitimlerini desteklediklerini ifade eden Türk Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı, “Kocaeli gerek ülkemiz gerekse Vakfımız için son derece önemli, potansiyeli yüksek bir şehir. Üstün zekâ ve özel yetenekli çocuklara, ihtiyaç duydukları özel eğitimi lise düzeyindeki yaş grubuna, karma ve yatılı olarak veren tek kurum olan Gebze TEV Özel İnanç Türkeş Lisesi,  2001 yılından bu yana vakfımızın bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Bu dinamiğin içinde büyük başarılara imza atmış olduğunu görüyoruz. Kocaeli’de gerek eğitim-öğretimde gerekse gönüllülük oranlarında yakaladığımız başarının büyüyerek devam etmesini arzu ediyoruz” dedi.

YORUM YAP