TÜMSİAD, Büyükakın’ı makamında ziyaret etti. « İzmit Pusula Gazetesi

15 Nisan 2024 - 18:14

TÜMSİAD, Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.

TÜMSİAD, Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.
Son Güncelleme :

06 Ağustos 2019 - 11:55

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Abdulkadir Yılmaz ve yönetimi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.

TÜMSİAD yönetiminin nazik ziyaretinden dolayı konuklarına teşekkür eden Başkan Büyükakın, “İş dünyamızla birlikte üreteceğiz, yeni pazarlar bulacağız ve ülkemizin kalkınmasına hep birlikte katkı sunacağız. İş insanlarımızın taleplerine karşı duyarlı davranıyoruz. Bize düşen her görevi yerine getirmeye de hazırız” dedi.

YILMAZ, “REFAHIN GELİŞTİRİLMESİNE HİZMET ETMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Görüşmede, Milli ve manevi değerlerimizi esas alarak; hak ve adaleti; insan, toplum ve çevre açısından üstün tutan bir anlayışı özümsemiş bir STK olduklarını dile getiren TÜMSİAD Kocaeli Derneği Başkanı Yılmaz, “Amacımız, serbest piyasa ekonomisinin temel prensipleri çerçevesinde iş ahlakına sahip müteşebbisler aracılığı ile sürdürülebilir iktisadi kalkınmaya destek vermektir. Bireysel ve toplumsal huzur ve refahın geliştirilmesine hizmet etmeye çalışıyoruz” ifadelerini sarf etti. Ulusal ve uluslararası iş dünyasında iktisadi ve ticari alanda etkin olmaya çalıştıklarını da ziyarette dile getiren Yılmaz, “Sivil toplum, özel sektör ve kamu ilişkilerinde öncü, irfan sahiplerinin oluşturduğu tercih edilen bir STK’yız. Ülkemizin ve kentimizin hedefleri için çalışmaya devam ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

YORUM YAP