T.C Kimlik numarası olmayan bebeğe bakılmadı mı? « İzmit Pusula Gazetesi

5 Haziran 2023 - 16:17

T.C Kimlik numarası olmayan bebeğe bakılmadı mı?

T.C Kimlik numarası olmayan bebeğe bakılmadı mı?
Son Güncelleme :

16 Ağustos 2019 - 10:58

Temmuz 2018 yılında sahte engelli ve sahte heyet raporu düzenlediği iddiasıyla iki doktorunun göz altına alındığı Körfez Devlet Hastanesinde bir skandal daha mı yaşandı?

“MESLEK YEMİNİN NEREDE KALDI?”

Bir vatandaşın kendisine ait Facabook hesabından yayımladığı yazıda Körfez Devlet Hastanesi acil servisiyle ilgili iddiası akıllarda soru işareti bıraktı. İsmi bizde saklı vatandaş paylaşımında sitem dolu cümlelere yer vermiş.

İsmi bizde saklı vatandaş o paylaşımında “Sen doktor,meslek yeminin nerede kaldı..? Senin bu yaptığın insanlık mı..?” cümleleriyle paylaşımını sonlanırmış.

T.C KİMLİK NUMARASI OLMADIĞI İÇİN BAKILMADI

O vatandaş paylaşımın tamamında ” Körfez Devlet Hastanesi… Dün gece 6 aylık bir bebek,annesi,babası ve büyük annesi olarak acile geldi. Fransa’da yaşayan,Türk ailesi çocuğun T.C.numarası yok diye doktorlar tarafından acilde bakılmadı ve geri gönderildi. Sen doktor,meslek yeminin nerede kaldı..? Senin bu yaptığın insanlık mı..?” cümlelerini kullanmış.

Körfez Devlet Hastanesi hakkında bir vatandaş tarafından yapılan bu paylaşımın önemsenmesini ve gereken araştırmanın yapılmasını temenni ediyoruz.

 

 

 

YORUM YAP