“Muhtarlarımız bizim çözüm ortağımız” « İzmit Pusula Gazetesi

15 Temmuz 2024 - 06:20

“Muhtarlarımız bizim çözüm ortağımız”

Muhtarlarla bir araya gelen Turan, “Muhtarlarımız günün 24 saati halkımızın adeta gözü, kulağı oluyor. Biz de muhtarlarımızla el ele vererek Kandıra’mıza hizmet edeceğiz” dedi

“Muhtarlarımız bizim çözüm ortağımız”
Son Güncelleme :

17 Ocak 2019 - 20:17

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, Kandıra genelindeki seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Kandıra Ziraat Odası, geçmiş dönem belediye başkanlarından Mustafa Öğren, Kandıra Muhtarlar Derneği, Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şubesi’ni ve gençleri ziyaret etti. Muhtarlar ziyaretinde konuşan Turan, “Muhtarlarımız günün 24 saati halkımızın adeta gözü, kulağı oluyor. Biz de muhtarlarımızla el ele vererek Kandıra’mıza hizmet edeceğiz. Demokrasimizin temel taşı olan muhtarlarımız bizim en önemli çözüm ortağımız olacak.” dedi.

 

EN İYİ HİZMETİ SUNUCAĞIZ

Kandıra Ziraat Odası Başkanı Kemalettin Er ve yönetim kurulu üyelerinin konuğu oldu.  Oda Başkanı Er’den ilçede gerçekleşen faaliyetlerle ilgili bilgi alan Turan, “Bundan sonraki süreçte de STK’larımızla sık sık bir araya gelerek Kandıralı hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışacağız” dedi.

 

MUSTAFA ÖĞREN’E ZİYARET

İlçedeki temaslarını sürdüren Başkan Adayı Adnan Turan, geçmiş dönem belediye başkanlarından Mustafa Öğren, aday adayları, teşkilat yöneticileri, geçmiş dönemde siyasi partilerde görev alan isimler, muhtarlar, kentin dinamikleri, esnaflar ve Kandıralı hemşehrileri ile bir araya geldi.

 

MUHTARLARIMIZLA EL ELE
AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, ilçede faaliyet gösteren Kandıra Muhtarlar Derneği Başkan Vekili Yüksel Horoz ve dernek yönetimi ile Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şube Başkanı Mustafa Satılmış ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret etti. Yerel yönetimlerin en önemli yardımcısı olan muhtarlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği önemin altını çizen Turan, “Muhtarlarımız günün 24 saati halkımızın adeta gözü, kulağı oluyor. Biz de muhtarlarımızla el ele vererek Kandıra’mıza hizmet edeceğiz. Demokrasimizin temel taşı olan muhtarlarımız bizim en önemli çözüm ortağımız olacak.” dedi.

 

GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZDİR

Seçim sürecinde teşkilatlara yönelik yaptığı konuşmalarda gönül belediyeciliğinin yanı sıra gönül teşkilatçılığı yapacaklarını da vurgulayan Adnan Turan, son olarak gençlik kolları ile bir araya geldi. İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği haftalık yönetim kurulu toplantısına katılan Turan, “Ülkemizde gençlerimize AK Parti kadar güvenen başka bir parti yoktur. Bugün gelinen noktada gençlerimizin seçme ve seçilme yaşının 18’e indirilmiş olması bu güvenin eseridir. Bizler de Kandıra’da gençlerimize çok güveniyoruz. Gençlerimiz geleceğimizdir anlayışıyla hareket ederek yolumuza devam ediyoruz.” dedi.

YORUM YAP