MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü: “Allah’ın lütfundan nasibini alamamış Kansız Lütfü” « İzmit Pusula Gazetesi

21 Nisan 2024 - 02:26

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü: “Allah’ın lütfundan nasibini alamamış Kansız Lütfü”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü: “Allah’ın lütfundan nasibini alamamış Kansız Lütfü”
Son Güncelleme :

22 Haziran 2019 - 23:51

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, kendisine ait olan facebook hesabından Lütfü Türkkan’ı çok sert eleştirdi.

Ünlü; Türkkan ile ilgili;

“1-Allah’ın lütfundan nasibini alamamış Kansız Lütfü, yine cibilliyeti icabı
yetiştiği kapıya ürümüş. Kansız Lütfü; bırakınız Ülkücülüğü, en temel insanlık değerlerinden dahi mahrum olduğunu bir kez daha göstermiştir.
2-Siyasette şahsi yozlaşmanın en çarpıcı misali, bu insan müsveddesi Kansız Lütfü’dür. Kansız Lütfü; FETÖ laboratuvarında fitne ve fücur istihsali için beyni yıkanan moronlardan biri, hatta birincisidir.
3-Kansız Lütfi gibiler için ahlak karakter zaafı, fazilet gönül kiri, edep ve hayâ çağ dışı yönelimlerdir. En sıradan Ülkücünün bile geçmişe birazcık olsun saygısı, hatıralara bir parça itibarı olur ama Kansız Lütfü için bütün bunlar aptalca temayüllerdir.
4-Kansız Lütfü’nün şeref ve haysiyete düşkünlük, Türk töresine ihtimam, rol model oluşturma gibi sorumlulukları yok sayması; Ülkücü Hareketin geleneksel değerlerini ve Ülküdaşlık hukukunu inkârı; siyaseten yok oluşun ve kokuşmuşluğun zirvesidir.
5-Bu Kansız Lütfü mahlukunun düştüğü çukurun yanında esfel-i safilin bile erdemli bir makam ve mevki sayılır.
6(son)-İP’in önde gelenlerinin MHP’ye ve onun saygın lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye karşı gösterdikleri ahlaksız ve hayâsız tavır, bu moronların aramızdan ayıklanmasının ne kadar doğru olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur.” dedi.

YORUM YAP