MHP Gebze “Teşekkür broşürü” dağıttı « İzmit Pusula Gazetesi

24 Mayıs 2024 - 06:52

MHP Gebze “Teşekkür broşürü” dağıttı

MHP İl Başkanlığı tarafından 24 Haziran seçimlerinde elde edilen sonuçlardan dolayı vatandaşa teşekkür etmek için dağıtımına başlatılan Teşekkür Broşürleri Gebze’de dağıtıldı

MHP Gebze “Teşekkür broşürü” dağıttı
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2018 - 0:01

MHP İl Başkanlığı tarafından 24 Haziran seçimlerinde elde edilen sonuçlardan dolayı vatandaşa teşekkür etmek için dağıtımına başlatılan Teşekkür Broşürleri ilçe başkanlığının öncülüğünde Gebze’de dağıtıldı.  Gebze’de gerçekleştirilen broşür dağıtım programına Gebze ilçe teşkilatının yöneticilerinin yanı sıra MHP İl yöneticileri de katılım gösterdi.

 

“KOCAELİ MHP’YE BÜYÜK TEVECCÜH GÖSTERDİ”

Teşekkür broşürü dağıtımına ilişkin açıklamalarda bulunan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, “Kocaeli il başkanlığımızın talimatıyla tüm teşkilatlarımız 24 Haziran seçimleri öncesinde “Cumhur İttifakı Millet Aklı” diyerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine destek istemişti. Gördük ki Kocaeli halkı tüm ilçelerde ve ilimizde MHP’ye çok büyük bir teveccüh göstermiştir. Bundan dolayı il başkanlığımızın vatandaşlarımıza teşekkür manasında yapmış olduğu kampanyada hazırlanan broşürleri dağıtmaktayız. Gebze’de yürütülen bu çalışmalarımızda arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyor, vatandaşlarımıza da partimize göstermiş olduğu destekten ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM YAP