MHP, Cumhurbaşkanı’nın programına davet edildi « İzmit Pusula Gazetesi

22 Haziran 2024 - 03:36

MHP, Cumhurbaşkanı’nın programına davet edildi

MHP, Cumhurbaşkanı’nın programına davet edildi
Son Güncelleme :

09 Ocak 2019 - 21:48

Kocaeli’de belediye başkan adaylarını açıklamak için 12 Ocak’ta kentimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretine MHP İl başkanlığı davet edildi

Cumhur ittifakı olarak 31 Mart Yerel seçimlerine beraber giden AK Parti ve MHP arasında Kocaeli için görüşmeler sürerken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 12 Ocak 14.00’de Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda Kocaeli adaylarını açıklayacak. Cumhurbaşkanının açıklamasına MHP teşkilatı da davet edildi. Daveti Genel Merkez’e ileten İl Başkanlığı gelecek cevaba göre hareket edecek.

 

MHP’YE RESMİ DAVET İLETİLDİ

12 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan aday tanıtım toplantısı için MHP İl Başkanlığı resmi olarak davet edildi. Daveti Genel Merkez’e ileten İl Başkanı Ünlü oradan gelecek olan cevaba göre hareket edeceklerini belirtti.

 

TAHİR BÜYÜKAKIN CUMHUR İTTİFAKININ ADAYI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cumartesi günü açıklayacağı ilçe belediye başkan adayları hakkında konuşan Ünlü, “Tahir Bey cumhur ittifakının adayıdır, cumartesi gününden sonra ortak programlar yapacağız, her noktada Tahir beye desteğimizi vereceğiz. Biz ilçeler için gerekli çalışmaları yaptık ve raporlarımızı genel merkeze ilettik. Cumartesi gününü bekliyoruz, takdir genel merkezin elinde. Biz Cumhur İttifakı olarak üzerimizi düşeni yapacağız” dedi.

YORUM YAP