Mehmetçik ilkokuluna kütüphane « İzmit Pusula Gazetesi

18 Haziran 2024 - 03:35

Mehmetçik ilkokuluna kütüphane

Şimdiye kadar yüzden fazla okula öğretmenler odası, kütüphane, çok amaçlı salon, Atatürk köşesi, veli bekleme yeri kazandıran İzmit Belediyesi tarafından Yenidoğan Mahallesi’nde bulunan Mehmetçik İlkokulu’na kütüphane yapıldı.

Mehmetçik ilkokuluna kütüphane
Son Güncelleme :

06 Aralık 2018 - 12:15

Mehmetçik İlkokulu’nda İzmit Belediyesi’nce yaptırılan kütüphane, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın da katıldığı törenle açıldı. Açılış törenine Başkan Doğan’ın yanı sıra, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, Mehmetçik İlkokulu Müdürü Cemal Aygüzel, öğretmenler ile veliler katıldı.

 

NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR

 

Okul Müdürü Cemal Aygüzel açılışta yaptığı konuşmada  “ eğitim sevdalısı bir belediye başkanımız olduğu için bizler çok şanslıyız. Eğitime verdiği destekler için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

 

EĞİTİME DESTEK MİLLİ BİR OLAYDIR

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da, “okullarımız geleceğimizin yoğrulduğu, bilgili nesillerin şekillendiği eğitim yuvalarıdır.. Buralarda katkımız oluyorsa geleceğin büyük Türkiye’sine katkı sağlamış oluruz. Eğitme desteği milli bir davaya olarak görüyoruz. İzmit Belediyesi eğitim ve eğitimci dostu bir belediyedir.. Çocuklarımıza her alanda destek veriyor ve yanlarında oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz.

 

HER ZAMAN MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ

 

Makam mevkiler gelip geçer. Önemli olan o makamlarda oturanların bulundukları süre içerisinde insanlığa verdikleri hizmetlerdir. Bizim tarzımızdaki insanlar üreterek yasayan ve mutlu olan insanlardır. Biz, daha çok hizmet etmek için varız. 5 yıl milletvekilliği, 10 yıl belediye başkanlığı bizim tarzımızdaki insanlar için yeterlidir. Bizim yerimize kim gelirse gelsin bu hizmet çizgisini devam ettirecektir. Her zaman milletimizin, şehrimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi.

YORUM YAP