Lokomotiv Moskova Maçı Medya Programı « İzmit Pusula Gazetesi

18 Haziran 2024 - 02:16

Lokomotiv Moskova Maçı Medya Programı

Lokomotiv Moskova Maçı Medya Programı
Son Güncelleme :

15 Eylül 2018 - 19:03

Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk haftasında Lokomotiv Moskova ile oynayacağı maçın medya programı belli oldu.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde 18 Eylül Salı akşamı gerçekleşecek olan mücadele öncesi konuk ekip, Pazar akşamı saat 20.30’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na inecek.

Karşılaşmadan bir gün önce her iki takımın basın toplantıları ve antrenmanları olacak.

Lokomotiv Moskova, maç öncesindeki son antrenmanını 17 Eylül Pazartesi günü saat 19.00’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde ilk 15 dakikası medya mensuplarına açık olarak gerçekleştirecek.

Lokomotiv Moskova Teknik Direktörü Yuri Semin’in bir oyuncusuyla birlikte katılacağı basın toplantısı ise Ali Sami Yen Spor Kompleksi Medya Merkezi’nde saat 18.30’da başlayacak.

Galatasaray’ın maçtan önceki son antrenmanı 17 Eylül Pazartesi günü saat 21.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ilk 15 dakikası medya mensuplarına açık olarak yapılacak.

Teknik direktörümüz Fatih Terim ve bir oyuncumuz ise saat 20.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Medya Merkezi’nde düzenlenecek olan basın toplantısına katılacak.

Lokomotiv Moskova’nın Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ndeki antrenmanının ardından Galatasaray’ın basın toplantısı ve antrenmanını takip etmek isteyen medya mensuplarının Florya Metin Oktay Tesisleri’ne transferi için Türkiye Spor Yazarları Derneği tarafından özel servis hazır tutulacak.

YORUM YAP