KOMİAD’da kongre zamanı « İzmit Pusula Gazetesi

15 Temmuz 2024 - 05:53

KOMİAD’da kongre zamanı

KOMİAD’da kongre zamanı
Son Güncelleme :

20 Aralık 2017 - 15:09

Kocaeli Milliyetçi Muhafazakar İş Adamları Derneği 23 Aralık’ta 1.olağan kongresini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Kurucu başkan Gürcan Kolay’ın tekrar aday olduğu kongre Gölcük’te gerçekleştirilecek

Konuyla ilgili basın açıklaması gerçekleştiren Kocaeli Milliyetçi Muhafazakar İş Adamları Derneği (KOMİAD) Başkanı Gürcan Kolay, “16 temmuz 2017 tarihinde sekiz kurucu arkadaşımızla başladığımız Kocaeli Milliyetçi Muhafazakar İş Adamları Derneğimizin yasal süre içerisinde birinci olağan kongresini  23.12.2017 tarihinde gölcük Trivana kafede gerçekleştireceğiz. KOMİAD olarak ilk kurulduğumuz günden bugüne çeşitli ziyaret ve çalışmalarda bulunduk. Bu ziyaretlerimizin içerisinde ilk olarak Kocaeli valimizi ziyaret ettik. Daha sonra Kocaeli ticaret odası başkanlığına ziyarette bulunduk. Bu süre içerisinde sanatçı Ahmet Şafak’ın katıldığı konser etkinliğimizi gerçekleştirdik” dedi.

 

“BEN DE ADAYIM”

“Üye kayıtlarını gerçekleştirirken çok seçici ve araştırmacı olduk” diyen Kolay, “Bunun için komisyon kurduk. Şu anda Resmi üyeliği kabul edilmiş 62 üyemiz bulunmaktadır. Ön kaydı alınan 383 kişi bulunmaktadır.  23 Aralık 2017 tarihinde yapılacak olan birinci olağan kongremize ben de başkan adayıyım. Allah izin verir de tekrar seçilirsem bundan sonra hiç durmadan faaliyetlere devam edeceğiz.  Meslek ve ticaret odaları vs yerlerde yönetim kurulu ve başkanlıklarına talip olacağız. 23 Aralık’ta yapılacak olan kongremizin Kocaeli halkımız ve iş adamlarımıza hayırlı olmasını dilerim. Yapılacak olan kongremize tüm iş adamlarımızı davet ediyor ve şölen havasında geçmesini diliyorum” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

YORUM YAP