Kocaelispor Taraftarları Maç Günü Eziyetiyle Baş Başa « İzmit Pusula Gazetesi

1 Mart 2024 - 11:05

Kocaelispor Taraftarları Maç Günü Eziyetiyle Baş Başa

Kocaelispor Taraftarları Maç Günü Eziyetiyle Baş Başa
Son Güncelleme :

03 Şubat 2024 - 20:12

Kocaelispor’un şampiyonluk yolundaki başarılı performansı, taraftarlarını sevince boğarken, maç günleri yaşanan ulaşım sıkıntıları, taraftarların maç keyfini gölgede bırakıyor. Özellikle stadyumun doğru bir yere inşa edilmemesi nedeniyle maça gitmek isteyen taraftarlar, gidiş ve gelişlerinde büyük zorluklarla karşılaşıyor.

Stadyumun doğru bir konumda inşa edilmemesi, maça giden taraftarlar için adeta bir eziyet haline dönüşmüş durumda. Taraftarlar, maça gitmek ve takımlarını desteklemek amacıyla geldikleri stadyuma ulaşmak için hem gidişlerinde hem de çıkışlarda sık sık sıkışık trafikle karşılaşıyorlar.

Maç günleri otobüslerle stadyuma gelen taraftarlar, adeta balık istifi şeklinde otobüslere sıkıştırılıyor. Bu durum, taraftarların maç öncesi ve sonrası yaşadığı sıkışıklık nedeniyle maç keyfini olumsuz etkiliyor. Uzun süreli trafikte beklemek zorunda kalan taraftarlar, bu durumdan dolayı maç öncesinde stresli bir atmosferle karşılaşıyor.

Kocaelispor’un başarılı performansıyla coşan taraftarlar, maç günleri yaşadıkları ulaşım sıkıntıları nedeniyle birçok maçı kaçırmak zorunda kalıyor.

YORUM YAP