Karaosmanoğlu, ‘’Odalarımızı önemsiyoruz’’ « İzmit Pusula Gazetesi

15 Nisan 2024 - 18:42

Karaosmanoğlu, ‘’Odalarımızı önemsiyoruz’’

Karaosmanoğlu, ‘’Odalarımızı önemsiyoruz’’
Son Güncelleme :

15 Aralık 2017 - 20:38

Karaosmanoğlu, Gebze Ziraat Odası ile Gebze Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasını ziyaret etti.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Ziraat Odası Başkanı Ayhan Pekşen ile Gebze Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Necati Kaya ve beraberindeki üyeleri ayrı ayrı ziyaret etti. Görüşmelerde odaları  önemsediklerini ifade eden Başkan Karaosmanoğlu” Bu noktada belli aralıklarla kendilerini ziyaret ediyor, Büyükşehir Belediyemizin projelerini ve destek programlarını birlikte istişare ediyoruz” dedi.

“MEVCUT GÖLETLERİ KORUYOR VE BÜYÜTÜYORUZ”

Gebze’de esnafları da ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze caddelerinde karşılaştığı vatandaşlarla da yakından ilgilendi. Proje çalışmaları ve denetimlerinin dışında vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Karaosmanoğlu, ticaretle uğraşan esnafların kurduğu odaları da ziyaret etti. Karaosmanoğlu Gebze’de ilk olarak Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Odanın üyeleriyle istişare gerçekleştiren ve ziyaret sonrası bir açıklama yapan Karaosmanoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak tarım ve hayvancılık alanlarıyla uğraşan kardeşlerimizi destekliyoruz. Meyve, fidan ve tohum yardımları yapıyoruz. Özellikle sulamada kapalı sisteme doğru geçiyoruz. Mevcut göletleri koruyor ve büyütüyoruz. Bununla da kalmayacağız, kentimize de yenilerini kazandıracağız. Tarımla ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızı desteklemeye devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

METRO PROJESİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Gebze Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı da ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, burada ulaşım yatırımları hakkında üyelere bilgi verdi. Geleceğin Kocaeli’sin de planlanan projelerin detayları hakkında paylaşım gerçekleştiren Karaosmanoğlu, Darıca’dan başlayacak akabinde Gebze ve OSB’lere gidecek Metro çalışmasının kente katacağı değeri bir kez daha ifade etti. Gebze’de yapılan altyapı, üstyapı ve kavşak çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini söylediği görüşmeye Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar da eşlik etti.

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN