“İzmit’te her metrekareyi kucaklayacağız” « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 10:35

“İzmit’te her metrekareyi kucaklayacağız”

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Yerel Gençlik Muhabbetleri programının misafiri oldu

“İzmit’te her metrekareyi kucaklayacağız”
Son Güncelleme :

08 Şubat 2019 - 20:35

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Yerel Gençlik Muhabbetleri programına katıldı. Kuruçeşme İrtibat Bürosu’nda gerçekleşen buluşmaya AK Parti İzmit İlçe Siyasi Hukuki İşler Başkanı Ali Galip Öztürk, Kuruçeşme eski belediye başkanı Ali Kahraman, AK Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan,  eşlik etti. Gençlerin meşale yakarak yaptığı karşılamanın ardından açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “İzmit’te her bir metrekareyi kucaklayarak hizmetlerimize devam etmek istiyoruz” dedi.

GENÇLER HER ALANDA KENDİNİ GÖSTERECEK
Kuruçeşme’de gençlerle buluşan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “İzmit’te her bir metrekareyi kucaklayarak hizmetlerimize devam etmek istiyoruz. Bizim İzmit’e dair hayallerimiz var.  Gençlerin istihdamının sağlanması için projeler üreteceğiz. İzmitli gençler yazılımdan spora, eğitimden siyasete her alanda kendini geliştirecek, her alanda daha fazla kendini gösterecek.  Ben İzmit’e ve gençlere çok fazla inanıyorum. Gençler yüreklerine ve akıllarına koyarlarsa bu iş bitmiştir” şeklinde konuştu.

İZMİT’E VE GENÇLERE ÇOK İNANIYORUM
Konuşmasına devam eden başkan adayı Gönül, “Mimar olmak başka bir göz ve anlayış getiriyor. Ben hem mimar hem kadın hem de anneyim. Anneler evlatlarını ayırmaz.  Kuruçeşme’den Akmeşe’ye kadar hiçbir mahallemizi ayırmadan hizmet edeceğiz. Emanetimize her zaman sahip çıkacak ve gözümüz gibi bakacağız. Mahallelimizin, muhtarımızın rızası olmadan bir işe kalkışmayacağız. Fiziki dokunuşların yanı sıra sosyal ve kültürel alanda da çalışacağız. Gönül Belediyeciliği düsturuyla, İzmit’i sizlerle birlikte el ele gönül gönüle yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP