İzmit Belediyesi parklara bakıma devam ediyor!!! « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 10:14

İzmit Belediyesi parklara bakıma devam ediyor!!!

İzmit’teki park ve yeşil alanlarda sürekli bakım onarım çalışması yapılıyor. Havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşların yoğun şekilde kullanmaya başladığı parklarda eksiklik olmaması için belediye ekipleri adeta seferber oldular.

İzmit Belediyesi parklara bakıma devam ediyor!!!
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2019 - 9:55

ŞİRİNTEPE DEN AKMEŞE’YE KADAR

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri “ Şirintepe’den Akmeşe’ye kadar sadece mahallelerdeki değil, köylerdeki park ve yeşil alanlarda  eksikliktik olmamasına   ayrı bir önem veriyoruz. Bu konuda gelen her ihbarı anında değerlendirirken, ekiplerimizce de kontroller gerçekleştirmekteyiz. Parklarda yeşil alan, sert zemin bakımları, aydınlatma, sulama sistemlerinin kontrolleri, basket potalarının bakım onarımı yapılıp olumsuzluklar anında gideriliyor. Park ve yeşil alanlara yeni bitki dikimleri de yapmaktayız” dediler.

Bu arada İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince Yeşilova Mahallesi’ndeki bulunan Şehit Zeki Aktan Parkı’ndan Şehit Fatih Duman ve Erman Sokak arasına yayalar için bağlantı yolu yapıldı. Ayrıca ekiplerce  bir süre önce Akmeşe’deki futbol sahasının çevresinde başlatılan panel tel çit çalışması da tamamlandı.

YORUM YAP