İRANLI İNTERNET FENOMENİ VE İNSTAGRAM STARI ANTALYA’YA YERLEŞTİ. « İzmit Pusula Gazetesi

19 Nisan 2024 - 12:19

İRANLI İNTERNET FENOMENİ VE İNSTAGRAM STARI ANTALYA’YA YERLEŞTİ.

İran’da sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla ünlenen Milad Hatamabadi yaptığı bir video sebebiyle tutuklandığı İran’dan tahliye olur olmaz ayrılıp Antalya’ya yerleşme kararı aldı.

İRANLI İNTERNET FENOMENİ VE İNSTAGRAM STARI ANTALYA’YA YERLEŞTİ.
Son Güncelleme :

22 Temmuz 2019 - 1:40

Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra sosyal medya üzerinden parodi videoları yaparak ülkesinde birçok hayran kazanan Milad Hatamabadi sıradan bir aileden gelmesine rağmen genç yaşında atıldığı ticaret sayesinde zengin bir yaşam tarzına sahip oldu. Sosyal medya üzerinde “Rich Boy” olarak tanınan sosyal medya fenomeni Youtube üzerinde komik bir video sebebiyle ülkesi İran’da hapis cezasına çarptırıldı.
Kısa bir süre cezasını çektikten sonra tahliye olur olmaz yeni projelerini Türkiye’de gerçekleştirebileceği düşüncesi ile ailesi ile birlikte Antalya’ya yerleşme kararı aldı. Sosyal medya üzerinden büyük destek mesajları aldığını belirten ünlü komedyen “Bende hayranlarımı çok seviyorum ama artık yeni prolerime burada devam edeceğim” dedi.
Aldığı hapis cezası ile ilgili “Ben sadece komedyen olarak bir parodi yaptım ancak hapis cezası alacağımı hiç düşünmemiştim. Türkiye bu konularda biraz daha rahat olabileceğini düşündüğüm için Antalya’ya geldim. Burayı çok seviyorum. Yeni projelerimle hem İranlı hem de Türk hayranlarımla buluşacağım” diye konuşan ünlü star yeni projelere artık Antalya’da devam edeceğinin işaretini verdi.

YORUM YAP