İlhan Bayram genç şampiyonları ağırladı « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 03:18

İlhan Bayram genç şampiyonları ağırladı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Türkiye Şampiyonu olan Kocaeli Basket U15 takımını tebrik etti.

İlhan Bayram genç şampiyonları ağırladı
Son Güncelleme :

10 Haziran 2018 - 19:07

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Kocaeli Basket U-15 takımını makamında ağırladı. İlimizi, Muğla’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası finallerinde temsil eden Kocaeli Basket U15 A erkek takımı, finalde Ankara TED Koleji’ni 81-74 yenerek şampiyon olmuştu. Takımın teknik kadrosunu ve oyuncularını makamında kabul eden Bayram, takımın çok önemli bir başarı elde ettiğini belirterek oyuncuları ve teknik heyeti tebrik etti.

BAŞARILAR DİLEDİ

Türkiye Şampiyonluğu elde eden Kocaeli Basket U15 takımı Genel Sekreter İlhan Bayram’ı ziyaret etti. Takım oyuncularıyla sohbet eden Bayram, sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Büyükşehir Belediyesi olarak spora ve sporcuya destek verdiklerini belirten Bayram; “Genç basket takımımızın elde ettiği başarıdan dolayı gençlerle gurur duyuyoruz. Gençler takım olarak mücadele edip başarı kazanıyorlar, bizler de onlara elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

FORMA HEDİYE ETTİ

Muğla’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası finallerinde ilimizi temsil eden Kocaeli Basket U15 erkek takımı, finalde Ankara TED Koleji’ni 81-74 yenerek şampiyon olmuştu. Kocaeli Basket U15 takım sorumlularını ve sporcuları makamında ağırlayan Genel Sekreter İlhan Bayram, oyuncuları ve teknik kadroyu tebrik etti. Kocaeli Basket U15 takımının teknik sorumlusu Tolga Kaan Bahadır, İlhan Bayram’a takımın formasını hediye etti. Bahadır, desteklerini esirgemedikleri için Genel Sekreter Bayram’a teşekkür etti.

YORUM YAP