Hibe desteğinde son gün ne zaman? Hibe desteği nedir? « İzmit Pusula Gazetesi

31 Mart 2023 - 15:35

Hibe desteğinde son gün ne zaman? Hibe desteği nedir?

Haberler Ekonomi Haberleri Hibe desteğinde son gün ne zaman? Hibe desteği nedir? Hibe desteğinde son gün ne zaman? Hibe desteği nedir? Giriş Tarihi: 4.12.2017 09:25 Hibe desteği nedir? Hibe desteğinde son gün ne zaman? sorularının yanıtları son dönemde merak edilen konular arasında yer alıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu; “İŞKUR” desteğiyle kendi işini kurmak isteyenler için hibe desteğinde son gün ne zaman sorusuna yanıt verdi. İşte hibe desteğiyle ilgili tüm detaylar… Hibe desteğinde son gün ne zaman? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, 3 Kasım Dünya Engelliler Günü kapsamında Tüm Engelliler ve Ailelerin Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Engelli vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Sarıeroğlu, görme engelli çocukların gitar eşliğinde şarkı performansını seyretti. Duygulu anlar yaşayan Sarıeroğlu, kendisi de şarkıya eşik etti.
Engelliler için gerçekleştirilen çalışmalara değinen Bakan Sarıeroğlu, E-KPSS puanlarının süresinin 4 yıla çıkarıld..

Hibe desteğinde son gün ne zaman? Hibe desteği nedir?
Son Güncelleme :

04 Aralık 2017 - 9:34

  1. Haberler
  2. Ekonomi Haberleri
  3. Hibe desteğinde son gün ne zaman? Hibe desteği nedir?

Hibe desteğinde son gün ne zaman? Hibe desteği nedir? Giriş Tarihi: 4.12.2017 09:25

Hibe desteği nedir? Hibe desteğinde son gün ne zaman? sorularının yanıtları son dönemde merak edilen konular arasında yer alıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu; "İŞKUR" desteğiyle kendi işini kurmak isteyenler için hibe desteğinde son gün ne zaman sorusuna yanıt verdi. İşte hibe desteğiyle ilgili tüm detaylar…

Hibe desteğinde son gün ne zaman? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, 3 Kasım Dünya Engelliler Günü kapsamında Tüm Engelliler ve Ailelerin Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Engelli vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Sarıeroğlu, görme engelli çocukların gitar eşliğinde şarkı performansını seyretti. Duygulu anlar yaşayan Sarıeroğlu, kendisi de şarkıya eşik etti.

Engelliler için gerçekleştirilen çalışmalara değinen Bakan Sarıeroğlu, E-KPSS puanlarının süresinin 4 yıla çıkarıldığını, bu sürede engellilerin tekrardan sınava girebileceğini ve atamada en yüksek puanın geçerli sayılacağını belirtti.

Hibe konusuna da değinen Sarıeroğlu, "İŞKUR'dan kendi işini kurmak isteyenler için hibe desteğinde son gün 11 Aralık. Lütfen gidin başvurularınızı yapın" çağrısında bulundu.

Bakan Sarıeroğlu, program sonrası engelli vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve şikayetlerini dinledi.

piyasalar GÜNÜN EN ÖNEMLİ MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN BUGÜN NELER OLDU

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN