“Hemşehrilerimiz en iyisini hak ediyor” « İzmit Pusula Gazetesi

19 Nisan 2024 - 12:11

“Hemşehrilerimiz en iyisini hak ediyor”

“Hemşehrilerimiz en iyisini hak ediyor”
Son Güncelleme :

10 Aralık 2017 - 0:46

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez görev süresi boyunca söz verdiği ve söz verdiklerinin dışında da hayata geçirdiği proje ve yatırımları, meclis üyelerine bizzat tanıttı.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, ilçe genelinde yapılan çalışmaları meclis üyelerine kendisi tanıttı. Kartepe Belediyesi Aralık ayı olağan meclis oturumu sonrasında Başkan Üzülmez, beraberinde belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürleri ile yapılan projeleri incelediler. Heyetin ilk durağı Kartepe Belediyesi yeni hizmet binası oldu. Bina içerisinde inceleme yapılırken Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Yeni hizmet binası 350 bin nüfusa göre tasarlandı. 100 yıl boyunca ilçenin belediye binası ihtiyacı olmayacaktır. Katlar ve birimler hemşehrilerimizin rahatlığı düşünülerek planlanacaktır dedi.

HAFTADA BİN KİŞİYE HİZMET

Yeni hizmet binası incelemesi sonrasında Başkan Üzülmez’in başkanlığında ki heyet Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu’na geçti. Spor salonundan haftada bin kişi faydalanırken, spor salonunda geleneksel okçuluk, halk oyunları, masa tenisi, boks, güreş, voleybol, basketbol, karate, bocce ve kadın sporları yapılıyor. Salonda inceleme yapan Başkan Üzülmez ve beraberindekiler basketbol oynayarak kısa bir süreliğine spor yaptı.

İLKLERİN BELEDİYESİ

Başkan Üzülmez ve beraberindekiler daha sonra Kartepe Belediyesi Atla Terapi Merkezi’nde inceleme yaptılar. Burada yetkililerden bilgi alan heyet çalışmaların bitmesi sonrasında ortaya çıkan eser için Başkan Üzülmez’e teşekkür ettiler. Türkiye’de ilklerin belediyesi olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Üzülmez KOÜ ile birlikte Atla Terapi Merkezi’ni hizmete sunuyoruz. Burada engelli çocuklarımıza atla eğitim verilecektir. Ayrıca at binmek isteyenler içinde hizmet verilecektir şeklinde konuştu.

ÜZÜLMEZ; HEMŞEHRİLERİMİZ EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

Daha sonra sırasıyla Karatepe Mahalle Konağı, Tökeli İmre Anıtı, Arslanbey Kültür Merkezi, Şefkatiye Mahallesi’nde bulunan asırlık su değirmeni, Şehit Abdullah Tayyip Olçok Spor Kompleksini ziyaret edip heyetle birlikte incelemelerde bulunan Başkan Üzülmez, Çok şükür ki bu günleri de birlikte yaşıyoruz. İddialı ve zor bir yola çıkmıştık. Halkımızın desteği ve gücünü de arkamıza alarak gece, gündüz ekibimizle birlikte çalıştık. Bugün geldiğimiz noktada bu kadar çok projeyi ve yatırımı hayata geçirmiş olmaktan şahsım ve Kartepeli hemşehrilerim adına mutluyum. Bu kesinlikle ekip başarısıdır. Tüm birimlerimiz ve çalışanlarımız ile uyum içerisinde ve heyecan duyarak çalışmanın bir sonucu bu. Gururluyuz. Bu sadece bizim söylediğimiz bir şey değil. Hangi mahallemize gitsek, halkımızın gösterdiği teveccühten anlıyoruz. Görev süremiz boyunca, bir takım olumsuzluklarda yaşansa, enerjimizi, motivasyonumuzu hiç düşürmedik. Halka hizmet hakka hizmettir şiarıyla yolumuza şevkle ve heyecanla devam ettik. Vizyonumuz Kartepe Mutlu İnsanların Kentidir dedirtebilmek. Bunun için üzerimize düşeni koşulsuz, şartsız yapmaya devam ediyoruz. Kartepeli hemşehrilerimiz en iyisini hak ediyor dedi.

YORUM YAP