HeIdI’nin yılbaşı elbisesi 79 TL! « İzmit Pusula Gazetesi

15 Nisan 2024 - 19:30

HeIdI’nin yılbaşı elbisesi 79 TL!

Haberler Günaydın Haberleri HeIdI’nin yılbaşı elbisesi 79 TL! HeIdI’nin yılbaşı elbisesi 79 TL! Giriş Tarihi: 4.12.2017 Top model Heidi Klum, Alman indirim marketlerinde satılan 14.99 pound, yani 79 TL’lik ışıltılı elbisesiyle lüks markalara meydan okudu Dünyanın en çok kazanan modellerinden biri olan ve her zaman en lüks markaların tasarımlarını giyen Heidi Klum, bu kez tercih ettiği elbiseyle herkesi şaşırtı. Ünlü top model, You dergisinin çekimlerinde fiyatı 14.99 pound, yani 79 TL olan ışıltılı bir mini elbise giydi.
'GERÇEK KADINLAR İÇİN'
Üstelik bu altın sarısı elbise; Almanya'da hizmet veren indirim marketi zinciri Lidl'de satılıyor. 44 yaşındaki dört çocuk annesi Klum, Lidl'in 10 bin mağazasında satışa çıkan bir koleksiyon hazırladı. Fiyatları 100 TL'nin altında olan elbiseler, etekler ve bluzlar tasarlayan ünlü model, moda dünyasını şaşırtan hamlesini şöyle anlattı: “Birisi bana, 'Tamam Lidl için yaptığın koleksiyon eğlenceli ama ne zaman ger..

HeIdI’nin yılbaşı elbisesi 79 TL!
Son Güncelleme :

04 Aralık 2017 - 4:09

  1. Haberler
  2. Günaydın Haberleri
  3. HeIdI’nin yılbaşı elbisesi 79 TL!

HeIdI’nin yılbaşı elbisesi 79 TL! Giriş Tarihi: 4.12.2017

Top model Heidi Klum, Alman indirim marketlerinde satılan 14.99 pound, yani 79 TL’lik ışıltılı elbisesiyle lüks markalara meydan okudu

Dünyanın en çok kazanan modellerinden biri olan ve her zaman en lüks markaların tasarımlarını giyen Heidi Klum, bu kez tercih ettiği elbiseyle herkesi şaşırtı. Ünlü top model, You dergisinin çekimlerinde fiyatı 14.99 pound, yani 79 TL olan ışıltılı bir mini elbise giydi.
'GERÇEK KADINLAR İÇİN'
Üstelik bu altın sarısı elbise; Almanya'da hizmet veren indirim marketi zinciri Lidl'de satılıyor. 44 yaşındaki dört çocuk annesi Klum, Lidl'in 10 bin mağazasında satışa çıkan bir koleksiyon hazırladı. Fiyatları 100 TL'nin altında olan elbiseler, etekler ve bluzlar tasarlayan ünlü model, moda dünyasını şaşırtan hamlesini şöyle anlattı: "Birisi bana, 'Tamam Lidl için yaptığın koleksiyon eğlenceli ama ne zaman gerçek tasarımlar yapacaksın?' diye sordu. Çok şaşırdım ve 'Gerçek olan bu; her bedenden gerçek kadınlara, gerçek kıyafetler… Defileler gerçek değildir; neden binlerce dolara mal olan ve sadece 10 kadının giyebildiği parçalar tasarlayayım ki?' dedim." GÜNÜN EN ÖNEMLİ MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN BUGÜN NELER OLDU

  • Yükleniyor…

YORUM YAP