Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek: Enflasyonla mücadelenin biraz zaman alacağını biliyoruz; sonuçta sabretmemize değecek! « İzmit Pusula Gazetesi

10 Aralık 2023 - 18:12

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek: Enflasyonla mücadelenin biraz zaman alacağını biliyoruz; sonuçta sabretmemize değecek!

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek kendisine ait olan sosyal paylaşım hesabından enflasyon açıklaması yaptı: “Enflasyonla mücadelenin biraz zaman alacağını biliyoruz. Geçiş dönemindeyiz.”

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek: Enflasyonla mücadelenin biraz zaman alacağını biliyoruz; sonuçta sabretmemize değecek!
Son Güncelleme :

07 Eylül 2023 - 22:32

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek kendisine ait olan sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklamada: “Enflasyonla mücadelenin biraz zaman alacağını biliyoruz. Geçiş dönemindeyiz.” sözlerine yer verdi. Şimşek kendisine ait olan sosyal paylaşım hesabından yaptığı açıklamanın tamamında: “Enflasyonla mücadelenin biraz zaman alacağını biliyoruz. Geçiş dönemindeyiz. Enflasyonu kontrol altına almak ve daha sonra düşürmek için ne gerekiyorsa (parasal sıkılaşma, kredi politikası ve gelirler politikaları) yapacağız. Sonuçta sabretmemize değecek. Enflasyonla mücadelede kesinlikle kararlıyız.” dedi

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN