Gönül, “siz isteyeceksiniz, biz yapacağız” « İzmit Pusula Gazetesi

11 Aralık 2023 - 02:14

Gönül, “siz isteyeceksiniz, biz yapacağız”

Cumhur İttifakı ve AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Alikahyalılar ile buluşarak bölgenin istek ve önerilerini dinledi

Gönül, “siz isteyeceksiniz, biz yapacağız”
Son Güncelleme :

05 Mart 2019 - 12:00

Cumhur İttifakı ve AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Alikahyalılar ile bir araya geldi. Vatandaşların istek ve önerilerinin dikkate alındığı programda başkan adayı Gönül’e AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve meclis üyesi adayları eşlik etti. Alikahya’da esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirmesinin ardından İZMEK Kursu’nu da ziyaret eden başkan adayı Gönül, kurduğu temaslar sırasında, “Ben buradan size söz vermek istiyorum. Sadece seçim sürecinde değil son nefesimize kadar Alikahya için çalışacağız” dedi.

SİZ SÖYLEYECEKSİNİZ BEN YAPACAĞIM
Tüm gününü Alikahya’yı dinleyerek geçiren Cumhur İttifakı ve AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Sadece seçim sürecinde değil son nefesimize kadar Alikahya için çalışacağız. Sizin dertleriniz ile dertlenecek, çözümler bulacağız. Siz söyleyeceksiniz biz yapacağız” şeklinde konuştu.

GÖNÜLLERİ ALMAYA GELİYORUZ
Alikahya’nın isteklerinin dikkate alınacağını ifade eden Gönül, “İlçemizde bulunan bütün sıkıntılara tek tek el atacağız. Bizler insanlarımızın gönüllerini almaya geliyoruz. Yorulmadan çalışacağız ve bu seçimleri alacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP