Gönül: Herkesin başkanı olacağız « İzmit Pusula Gazetesi

11 Aralık 2023 - 03:14

Gönül: Herkesin başkanı olacağız

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Mimarlar Odası’nda meslektaşlarını ziyaret ederek mesleklerine ve ilçeye özgü konuları değerlendirdi

Gönül: Herkesin başkanı olacağız
Son Güncelleme :

25 Ocak 2019 - 0:04

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Mimarlar Odası Başkanı Füsun Yılmaz Deniz ve yönetimini ziyaret etti, meslektaşlarıyla buluştu. Ziyarette Sibel Gönül’e İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı da eşlik etti. Ziyarette konuşan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Belediyecilik açısından odalarımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın görüşleri ile ortak akıl kültürü ile hareket edeceğiz, herkesin başkanı olacağız. Kimseyi kırıp incitmeyeceğiz” dedi.

KİMSEYİ KIRIP İNCİTMEYECEĞİZ

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Artık İzmit’te sevindirici olan bir durum var. Hem odalarda, hem sivil toplum kuruluşlarında hem de yerel yönetimlerde de kadın sayısı artıyor. Şuan burada kendimi evimde gibi hissediyorum.  Mimarlar Odası’nda uzun süre bende yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptım. Özellikle deprem sonrası oda yönetiminde bulundum.

İZMİT BİZİM İÇİN SEVDADIR

İzmit bizim çocukluğumuz, gençliğimiz, İzmit bizim sevdamız. İzmit’in her noktasında mimar olarak eserlerimiz var. Şimdi yeni bir döneme giriyoruz, artık İzmit’i meslek odalarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve halkımızla bir bütün olarak değerlendirip neler yapabileceğimize beraber karar vereceğiz. Bunu yaparken kimseyi dışlamayacağız, kırıp incitmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

BÜYÜKŞEHİRLE BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

“Mimar ve kadın olmam hasebiyle İzmit’e farklı bir açıdan bakıp daha estetik dokunuşlarla kentin siluetine farklı bir katma değer sağlayacağız” diyen Gönül, “Birlikte çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Nevzat Doğan başkanımız alt yapılarını hazırladı, devam edecek projelerimiz de var. Büyükşehir’in vizyon projeleri var. Dolayısıyla büyükşehir ile birlikte çalışmak İzmit Belediyesi açısından da önemli olacak. Herkesin görüşlerini dinleyeceğiz” dedi.

YORUM YAP