Gel de bu öğretmene çocuk emanet et « İzmit Pusula Gazetesi

3 Aralık 2023 - 11:49

Gel de bu öğretmene çocuk emanet et

Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde meydana gelen kan donduran olayda matematik öğretmeni Ahmet Y., bir süredir ayrı yaşadığı ve yeni doğum yağmış eşini öldüresiye dövdü ve bıçakladı.

Gel de bu öğretmene çocuk emanet et
Son Güncelleme :

24 Ağustos 2019 - 13:49

Bir süre önce kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle eşini terk ederek baba evine geri dönen Güldane Y., üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. Daha önce kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle eşini terk ederek babasının evine geri dönen Güldane Y. isimli kadını, terk ettiği kocası ve matematik öğretmeni Ahmet Y. ve Ahmet Y.’nin annesi hastanede ziyaret etti.

GECE GEÇ SAATTE YİNE GELDİ

Daha sonra gece geç saatlerde yeniden hastaneye gelen matematik öğretmeni Ahmet Y. ayrı oldukları eşi Güldane Y.’yi eve dönmesi için ikna etmeye çalıştı. Eve dönmeye ikna olmayan Güldane Y. ayrı olduğu eşine yanından gitmesini söyledi.

İKNA OLMAYAN EŞİNİ BIÇAKLADI

Bu duruma sinirlenen matematik öğretmeni Ahmet Y. yanında getirdiği bıçakla Güldane Y’yi bıçaklamaya ve dövmeye başladı. Güldane Y’nin feryatlarını duyan ve o sırada dışarıda olan Güldane Y’nin ablasının odaya girdi ve kanlar içerisinde gördüğü kardeşinin yardımına koşarak hastane güvenliğine haber verdi.

HASTANE GÜVENLİĞİ ETKİSİZ HALE GETİRDİ

Olay terine gelen hastane güvenliği Ahmet Y’yi etkisiz hale getirerek polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri matematik öğretmeni Ahmet Y’yi göz altına alarak emniyete götürdüler.

YORUM YAP