Esnaflardan Büyükakın ve Turan’a yoğun ilgi « İzmit Pusula Gazetesi

22 Haziran 2024 - 02:42

Esnaflardan Büyükakın ve Turan’a yoğun ilgi

Çarşı Mahallesi’nde esnafları ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ve Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi

Esnaflardan Büyükakın ve Turan’a yoğun ilgi
Son Güncelleme :

24 Şubat 2019 - 13:56

SKM programları kapsamında çalışmalarına yoğunluk veren AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, bu kez ilçede çeşitli temaslarda bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ile birlikte esnafları dolaştı. Kandıra Çarşı Mahallesi’nde esnafları ziyaret eden Büyükakın ve Turan’a Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ve Cumhur İttifakı teşkilat mensupları da eşlik etti.

 

HİZMET YOLCULUĞUNA ÇIKIYORUZ
Ziyaretler esnasında esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet eden Büyükakın ve Turan, 31 Mart seçimleri öncesi mesajlar vererek destek sözü de aldı. Seçim beyannamesini açıkladıklarını ve artık hizmet yolculuğuna çıktıklarını belirten Büyükakın, “Seçimleri hem Kandıra’mızda hem de diğer ilçelerimizin tamamında kazanarak 13-0 yapacağımıza inanıyorum” dedi. Başkan Adayı Turan da, Kandıra’nın bu dönem rekor oy ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mücadelesine destek olacağını ifade etti. Büyükakın ve Turan, esnaf ziyaretinin ardından Kurtyeri Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya gelerek sohbet etti.

YORUM YAP