Ellibeş’den politik cevap « İzmit Pusula Gazetesi

28 Kasım 2023 - 20:06

Ellibeş’den politik cevap

Ellibeş’den politik cevap
Son Güncelleme :

30 Temmuz 2019 - 22:21

 

Geçtiğimiz genel ve yerel seçimlerde MHP ile Ak Parti arasında kurulmuş olan Cumhur İttifakı özellikle Kocaeli’de en ufak bir kırılmaya mahal vermeden devam ediyor.

Geçtiğimiz yerel seçimlerde inanılmaz bir performans ile çalışan ve belediyelerin kazanılmasında büyük payı olan MHP Kocaeli teşkilatlarına, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Belediyelerde kadrolaşma” sözü vermişti.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, vermiş olduğu sözünü yerine getirmek için mücadele ediyor, belediye başkanlarını ziyarete gidip Ülkücüler için belediyelerde kadro isteğini dile getiriyor ve her fırsatta “Ülkücülerin belediyelerde kadrolaşacağını” üzerine basarak söylüyor.

MHP İl Başkanı Ünlü, tam bir teşkilatçı, siyaseti iyi biliyor ve tuttuğunu her zaman kopartıyor, hırslı, dirayetli ve tam bir siyaset adamı…

Seçimlerde teşkilatlarına bir söz verdi ve öyle ya da böyle bu sözünü yerine getireceğinden teşkilatlarının en ufak bir kaygısı yok.

Kuvvetle muhtemel MHP İl Başkanı Aydın Ünlü her zaman olduğu gibi istediğini alacak ve Ülkücülere verdiği “Belediyelerde kadrolaşma” sözünü en kısa zamanda yerine getirecek.

Öyle ya da böyle bu sözü yerine getirecek…

ELLİBEŞ’İN VERDİĞİ CEVAP POLİTİK

Geçtiğimiz haftalarda, MHP İl yönetim Kurulu Ak Parti yönetimine hayırlı olsun ziyaretine gitmişti.

Bugün de Ak Parti İl Yönetim Kurulu, MHP İl Yönetim kuruluna iadeyi ziyarette bulundu.

Tam bir samimiyet içerisinde gerçekleşen ziyarette, MHP İl Başkanı Ünlü’nün her defasında dile getirdiği Ülkücülerin belediyelerde kadrolaşması konusuna da değinen Ak Parti İl Başkanı Ellibeş; “Şuanda belediyelerimizin içinde bulunduğu durumlarda yeniden istihdam söz konusu olduğunda, ona göre hareket ederiz, sıkıntı yok” şeklinde son derece politik bir cevap verdi.

Ak Parti İl Başkanı Ellibeş’in verdiği cevap üzerinden devam etmek gerekirse akıllara takılan iki soru var;

  • Acaba yeniden istihdam söz konusu olur mu?
  • Olursa ne zaman olur? 

YORUM YAP