Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kocaeli Mitingi ’ne damga vuran sözler: “İşte benim dostum, yol arkadaşım Kocaeli bu” « İzmit Pusula Gazetesi

19 Nisan 2024 - 04:22

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kocaeli Mitingi ’ne damga vuran sözler: “İşte benim dostum, yol arkadaşım Kocaeli bu”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, perşembe günü katıldığı Büyük Kocaeli Mitinginde, şehrimize olan sevgisini en açık şekilde ilk defa bu sözlerle ifade etti: “İşte benim dostum, yol arkadaşım Kocaeli”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kocaeli Mitingi ’ne damga vuran sözler: “İşte benim dostum, yol arkadaşım Kocaeli bu”
Son Güncelleme :

29 Mart 2024 - 13:09

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın perşembe günü Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdiği 85 bin kişilik mitingin yankıları sürüyor. Erdoğan’ın önemli mesajlarının yanı sıra kalabalıkla sıcak ve içten diyalogları da gözden kaçmadı.

 

ÖZEL AFİŞLER HAZIRLANDI

 

Erdoğan’ın 2002’den bu yana ilimizde düzenlediği mitinglerden fotoğraflarla bezeli, üzerinde ‘Bize her şey seni hatırlatıyor’, ‘Bu şarkı burada bitmez’ ve ‘Beraber yürüdük biz bu yollarda’ yazılı pankartlarla çevrili alanda ilk kez Kocaeli sevgisini en açık ifadelerle dile getiren Erdoğan, bir ara “Biz Kocaeli’ni çok seviyoruz. Seviyoruz be. Çok seviyoruz be” dedi.

 

“SEVİYORUZ, ÇOK SEVİYORUZ BE”

 

Mitinge katılanları iyice coşturan bu ifadelerin ardından, Erdoğan ve kalabalık birlikte Cengiz Kurtoğlu’nun “Seviyorum” şarkısını birlikte sonuna kadar söyledi. Erdoğan, mitingi de “İşte benim dostum, yol arkadaşım Kocaeli bu” diyerek bitirdi.

 

 

YORUM YAP