Büyükakın, “Biz bundan sonra ince işçilik yapacağız” « İzmit Pusula Gazetesi

11 Aralık 2023 - 03:38

Büyükakın, “Biz bundan sonra ince işçilik yapacağız”

Kocaeli’nde 15 yıl boyunca çok büyük hizmetler yapıldığını belirten Büyükakın, “Alt yapı, üst yapı çalışmaları büyük ölçüde bitti, biz bundan sonra ince işçilik yapacağız, bu şehri herkesin yaşamak isteyeceği bir şehir haline getireceğiz” dedi.

Büyükakın, “Biz bundan sonra ince işçilik yapacağız”
Son Güncelleme :

23 Şubat 2019 - 21:33

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gölcük’ün Hasaneyn ve Nüzhetiye köylerini ziyaret etti. Büyükakın’a Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen ve partililer de eşlik ettiler. Köy girişinde Büyükakın için havai fişekler atıldı, meşalelerle karşılama gösterisi yapıldı.

BURADA EVİMİZDEYİZ
Köy kahvesinde vatandaşlara seslenen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, dedelerinin 150 yıl önce Nüzhetiye’ye ardından Akpınar Köyü’ne yerleştiklerini söyledi. “Biz burada evimizdeyiz” diyen Büyükakın, kendi köylüsüne hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

ÇITA SÜREKLİ YÜKSELDİ
Eskiden devletin yapamadığı işleri belediyelerin yapmaya başladığını da kaydeden Büyükakın, “Çıta sürekli yükseldi. Belediyeciliğin nasıl yapılacağı konusunda yakın bir rakibimiz yok. Türkiye 2030 yılında dünyanın 5’inci büyük ekonomisi olacak. Bunu engellemek için sürekli sorun çıkarıyorlar. Gezi parkında denediler, 15 Temmuz’da denediler olmadı.

BOYNUNUZU BÜKMEYECEĞİZ
Belediyenin yapacağı hizmetler konusunda, “bundan önceki 15 yıl ölçünüz olsun” diyen Büyükakın, “Bu hizmetler aynen devam edecek. Üst yapı, alt yapı çalışmaları büyük ölçüde bitti, biz ince işçilik yapacağız. Bu şehri, dünyada herkesin yaşamak isteyeceği şehirlerden biri yapmak için çalışacağız. Sizler de bize destek olursanız, hem Yıldırım kardeşim hem de ben sizin boynunuzu bükmemeye söz veriyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP