Bizimyaka Gazetesinin yeni yaşını kutladı « İzmit Pusula Gazetesi

3 Aralık 2023 - 11:02

Bizimyaka Gazetesinin yeni yaşını kutladı

Bizimyaka Gazetesinin yeni yaşını kutladı
Son Güncelleme :

21 Şubat 2019 - 14:11

Basın ve halkla iyi ilişkiler içerisinde olan AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Bizimyaka Gazetesinin yeni yaşını kutladı.

Bizimyaka Gazetesine doğum günü pastası sürprizi yapan Büyükakın, “Hiçbir seçimi çantada görmedik, çalışmaya devam edeceğiz ve inşallah 13-0 kazanacağız. İlk başta bütün Karslılar Sertif Gökçen’i destekleyecek gibi bir algı yaratılmaya çalışıldı ama algı ile gerçeklik farklı oluyor. İzmit’te sorun yok, arkada sağlam bir teşkilat var. Biz Recep Topaloğlu’nda aday tanıtımı gerçekleştirdik bu güçlü bir teşkilat yapısının eseridir. Parti vücuda benzer, teşkilat damardır o damara ne kadar kan taşıtabilirsen o kadar iyi olur, sahada ne kadar yaygınsa o kadar güçlü olur. Burası 50 bin nüfuslu bir yer olsa bile tek tek dokunma imkanı yok bunun için teşkilatın önemi büyük. Algı yönetimi iyidir ama sahada karşılığı yoksa ters teper” dedi.

Bizde İzmit Pusula Gazetesi olarak, Bizimyaka Gazetesinin 9. yaşını kutlar, Bizimyaka Gazetesine daha nice başarılı seneler dileriz.

YORUM YAP