Bıyık, gençlerle bilardo oynadı « İzmit Pusula Gazetesi

22 Haziran 2024 - 02:07

Bıyık, gençlerle bilardo oynadı

Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Sırasöğütler Mahallesi’nde Gündoğdu Oyun Salonu’nun açılışını gerçekleştirerek gençlerle bilardo oynayıp sohbet etti.

Bıyık, gençlerle bilardo oynadı
Son Güncelleme :

25 Şubat 2019 - 11:41

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Sırasöğütler Mahallesi’nde yeni hizmete giren Gündoğdu Oyun Salonu’nun açılışını gerçekleştirdi. İşletme sahibi Selçuk Gündoğdu’ya hayırlı olsun temennisinde bulunan Bıyık, gençlerle bilardo oynadı ve sohbet etti.

SAYISININ ARTMASI GEREKİYOR
Sırasöğütler Mahallesinde ve Darıca genelinde gençlere yönelik projeler hakkında da gençlere bilgi veren Bıyık, “Sırasöğütler Mahallemizde hizmete giren oyun salonumuz gençlere hitap eden güzel bir mekan olmuş. Bu tür yerlerin sayısının artması gerekiyor. Biz de belediye başkanı olduktan sonra gençlere yönelik projelere ağırlık vereceğiz. Sosyal tesislerimizden gençlerin daha fazla yararlanmasını sağlayacağız” ifadelerine yer verdi.

BELEDİYE OLARAK YANLARINDA OLACAĞIZ
Konuşmasının devamında “Spor salonlarımızdan gençlerin daha fazla yararlanması için imkanlar sunacağız” diyen Bıyık, “Gençlerin kendilerini iyi yetiştirmeleri için belediye olarak gençlerimizin yanında olacağız. Askeri alanda gençlik kampı inşa edeceğiz. İzcilik ve okçuluk kulüpleri ile gençlere yönelik projeleri hayata geçireceğiz. Gençlerin vakit geçirebilecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri mekanların sayısını arttıracağız” şeklinde konuştu.

YORUM YAP