Belediyede yetkili sendika artık Tüm-Bel Sen « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 09:17

Belediyede yetkili sendika artık Tüm-Bel Sen

AK Parti döneminde Memur-Sen’e bağlı Bem-Bir-Sen’in yetki sahibi olduğu İzmit Belediyesi’nde yetkili sendika artık KESK’e bağlı Tüm-Bel Sen oldu

Belediyede yetkili sendika artık Tüm-Bel Sen
Son Güncelleme :

17 Mayıs 2019 - 0:21

AK Parti döneminde Memur-Sen’e bağlı Bem-Bir-Sen’in yetkili olduğu İzmit Belediyesi’nde yetki artık KESK’e bağlı Tüm-Bel Sen’e geçti. Tüm Bel-Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal Karakuş konuyla ilgili yaptığı açıklama ile yetkiyi aldıklarını duyurdu.

 

YETKİ TUTANAĞINA İSTİNADEN

Açıklamasında Karakuş, “Tüm Bel-Sen Kocaeli Şubemiz, 2019 yılı yetki tespit döneminde İzmit Belediyemizde 15 Mayıs yetki tutanağına istinaden ‘Yetkili Sendika’ olmuştur. Sorumluluğumuzu daha da yükselten bu görev ve yetki dolayısı ile Tüm Bel-Sen ailemizi yetkili kılan tüm emekçi dostlarımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

YÜKSEK ÇABA GÖSTERECEĞİZ

Devamında Karakuş, “Bizler bundan sonra, Bem-Bir-Sen üyesi emekçi dostlarımız ve işçi arkadaşlarımız dahil olmak üzere; İzmit Belediyemizde tüm çalışanların sorunları ve çalışma barışı için ortak çaba göstermeye hazırız. Hak mücadelemiz, sofralarımız, geleceğimiz, Kentimiz ve İzmitimiz için her şeyin daha güzel olması için, daha başarılı yerel yönetim hizmetleri üretimi için yüksek bir çaba göstereceğiz. Tüm kamuoyuna saygı ile ifade ederiz” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP