Başkanlık Kupasında Şampiyonlar Belli Oldu « İzmit Pusula Gazetesi

10 Aralık 2023 - 18:08

Başkanlık Kupasında Şampiyonlar Belli Oldu

Başkanlık Kupasında Şampiyonlar Belli Oldu
Son Güncelleme :

08 Aralık 2017 - 0:00

İzmit Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İzmit İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ortaklığında 17’si erkek, 14’ü de kızlar olmak üzere 31 takımın katılımıyla ortaokullar arası basketbol başkanlık kupası şampiyonları belli oldu.

Geçtiğimiz 13 Kasım tarihinde Atatürk Spor Salonu’nda başlayan şampiyonanın finalinde erkekler ve kızlarda 50.Yıl ile Şeyh Edebali ortaokulları karşı karşıya geldi.

Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmenşen, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Engin Yaşar, Okul Sporları Şube Müdürü Turgay Bulut, Basketbol İl Temsilcisi Cengiz Kahraman, AK Parti İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Recep Yıldız ile İzmit Belediyespor Bayan Basketbol takım oyuncalarının da takip ettiği final maçında erkeklerde Şeyh Edebali Ortaokulu rakibi 50. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu’nu 49-28, kızlarda ise 50. Cumhuriyet Yıl Ortaokulu, Şeyh Edebali Ortaokulu’nu 51-40 yenerek birinci oldular.

Dereceye girenlere kupa ve ödülleri Başkan Yardımcısı Güray Oruç ve protokol üyelerince verildi.

YORUM YAP