Başkan Sezer’den Üçüz Bebeklere ziyaret « İzmit Pusula Gazetesi

11 Aralık 2023 - 03:00

Başkan Sezer’den Üçüz Bebeklere ziyaret

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Merkez Mahallesi’nde oturan üçüz bebekleri olan aileyi evlerinde ziyaret etti.

Başkan Sezer’den Üçüz Bebeklere ziyaret
Son Güncelleme :

15 Eylül 2019 - 13:28

Gölcük Belediyesi’nin “Hoş geldin bebek” projesi kapsamında ziyaretlerini sürdüren Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, üçüz bebekleri dünyaya gelen Karakaya ailesini, Merkez Mahallesi’nde bulunan evlerinde ziyaret etti. 22 milyonda 1 ihtimalle üç erkek bebekleri olan Karakaya ailesi ziyaretten dolayı çok mutlu oldu.

 “MUTLULUKLARINI PAYLAŞIYORUZ”

 Başkan Sezer, üçüz bebekler Umut, Ömer, Kerem’in ailesi Şahin ve Rabia Karakaya çifti ile sohbet ederken, kolaylıklar diledi ve ayrıca şunları söyledi: “Yeni doğan bebeklerimize aile saadeti içerisinde sağlıklı huzurlu uzun bir ömür diliyorum. Öncelikle siz ailesine, vatanımıza, milletimize hayırlı evlatlar olmalarını temenni ediyorum” şeklinde konuştu. Ziyaretten ve “hoş geldin bebek” projesinden duydukları memnuniyeti dile getiren Karakaya ailesi ise Başkan Ali Yıldırım Sezer’e böyle bir projeyi sürdürdükleri için de teşekkür ettiler. Başkan Sezer ziyarette Karakaya ailesine proje kapsamında çeşitli hediyelerde taktim etti.

YORUM YAP