Başkan Hürriyet, “Huzur ve mutluluk dolu bayram diliyorum” « İzmit Pusula Gazetesi

20 Mayıs 2024 - 12:48

Başkan Hürriyet, “Huzur ve mutluluk dolu bayram diliyorum”

Ramazan Bayramı mesajı yayınlayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Nice bayram sevinçlerini hep birlikte yaşamayı arzu ediyor, tüm vatandaşlarımızın sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmesini diliyorum” dedi

Başkan Hürriyet, “Huzur ve mutluluk dolu bayram diliyorum”
Son Güncelleme :

10 Nisan 2024 - 10:04

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı. Başkan Hürriyet mesajında, “İnsanlarımız arasında hoşgörünün, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin yaşandığı Ramazan Bayramı’na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Küslüklerin bittiği, akrabalık bağlarının kuvvetlendiği, konuk ağırlama heyecanlarının yaşandığı ve aile büyüklerinin ziyaret edildiği bayramlarımız hepimiz için çok kıymetli.
“ÇOK MUTLUYUM”
Ramazan Bayramı öncesinde yerel seçimleri de geride bıraktık. Bu süreçte sizlerin de güvenine nail olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu süreç sonunda sizlere bir dönem daha hizmet etme şansı yakaladık. Seçimi geride bıraktık ve daha önce olduğu gibi bundan sonra da siyasi parti ayrımı yapmadan, bize oy verilip verilmediğine bakmadan, İzmit’imize hizmet götürmeye, sizlerin ihtiyaçlarını gidermeye devam edeceğiz.
“ANILAR BİRİKTİRECEĞİZ”
Ramazan Bayramı’nda hep birlikte mutlu, huzurlu, hoşgörülü, paylaşımcı ve heyecan dolu anlar yaşayacak, anılar biriktireceğiz. Nice bayram sevinçlerini hep birlikte yaşamayı arzu ediyor, tüm vatandaşlarımızın sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmesini diliyorum. Tüm hemşehrilerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerini kaydetti.

YORUM YAP