1 Mart gününe kadar sıkı giyinin!!! « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 03:04

1 Mart gününe kadar sıkı giyinin!!!

Önümüzde ki 5 gün boyunca hava sıcaklıklarına bakıldığında üşümeye devam edeceğimiz görülüyor.

1 Mart gününe kadar sıkı giyinin!!!
Son Güncelleme :

24 Şubat 2019 - 16:27

Önümüzde ki 5 gün boyunca hava sıcaklıklarına bakıldığında üşümeye devam edeceğimiz görülüyor. 1 Mart gününe kadar günlük hava sıcaklıkları 9 dereceyi geçmeyecek. Güneş yüzünü birazda olsa 1 Mart Cuma günü gösterecek hava sıcaklığı 13 dereceye kadar çıkacak. Bu güne kadar kar yağışının beklenmediği ilimizde yağmurlu bir hava hakim olacak.

Buna göre; 25 Şubat Pazartesi en düşük hava sıcaklığı 3 derece, en yüksek hava sıcaklığı ise 7 derece civarında seyredecek, 26 Şubat Salı günü ise hava sıcaklığı en düşük 3 derece, en yüksek ise 9 derece civarında olacak, 27 Şubat Çarşamba günü hava sıcaklığı biraz gerileyecek, Çarşamba günü en düşük hava sıcaklığı 3 derece iken en yüksek hava sıcaklığı 6 derece civarında olacak, 28 Şubat Perşembe gününe bakıldığında yağmurlu hava devam edecek, en düşük hava sıcaklığı 2 derece olurken, en yüksek hava sıcaklığının ise 7 derece olması bekleniyor.

1 Mart Cuma günü beklenen güneş yüzünü bir nebze olsa da gösterirken en düşük hava sıcaklığının 3, en yüksek hava sıcaklığının ise 13 derece civarında seyretmesi bekleniyor.

YORUM YAP