İzmit Belediyesi’nden Yaşar Kardaş için resmi açıklama geldi « İzmit Pusula Gazetesi

5 Haziran 2023 - 16:24

İzmit Belediyesi’nden Yaşar Kardaş için resmi açıklama geldi

Basında İzmit Belediyesi koordinatörü olarak haberleri yapılan İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Baştürk ve Yaşar Kardaş’ın belediyenin resmi herhangi bir resmi ataması bulunmamaktadır.

İzmit Belediyesi’nden Yaşar Kardaş için resmi açıklama geldi
Son Güncelleme :

25 Temmuz 2019 - 18:25

İzmit Belediyesinin resmi sitesinde Yaşar Kardaş ile ilgili resmi açıklama geldi.

Açıklamada Yaşar Kardaş’ın İzmit Belediyesinde resmi bir ataması olmadığı ifade edildi.

İşte İzmit Belediyesinin o açıklaması;

“Millet İttifakı Meclis Üyeleri Baştürk ve Kardeş, İzmit Belediyesi Millet İttifakı Meclis Grubu tarafından, belediyenin işleyişini hızlandırmak, verimliliğini ve vatandaşla olan iletişimini arttırmak, koordinasyonunu güçlendirmek maksadıyla, Millet İttifakı meclis grubunun aldığı ortak kararlarla belediye meclis grubu koordinatörü olarak görevlendirilmiştir.

Yine Muhtarlarla ilgili Koordinasyon görevini yapmak üzere ise İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Şen, yine Millet İttifakı Meclis üyeleri tarafından Muhtar Masasına seçilmiştir.

İzmit Belediyesi’nde resmi olarak çalışan koordinatörler Hakan Özkum ve Sercan Al görevlerine devam etmektedir. Millet İttifakı’nın İzmit Belediyesi Meclisinde görevlendirdiği Meclis Üyeleri Mehmet Baştürk ve Yaşar Kardaş’ın İzmit Belediyesinde resmi bir atama ve görevleri bulunmamaktadır.”

YORUM YAP