Vatandaşımızın başını öne eğdirmeyeceğiz « İzmit Pusula Gazetesi

27 Mayıs 2024 - 10:05

Vatandaşımızın başını öne eğdirmeyeceğiz

Oldukça tempolu bir program ile seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Akmeşe’de vatandaşlarla bir araya geldi

Vatandaşımızın başını öne eğdirmeyeceğiz
Son Güncelleme :

02 Şubat 2019 - 21:17

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Akmeşe’de geniş yelpazeli bir ziyaret turu gerçekleştirdi. Akmeşe’de muhtar, esnaf, yaşlı ve genç herkese dokunan başkan adayı Gönül, ilk olarak Atatürk Mahalle Muhtarı Refik Akyüz ile bir araya geldi. Gönül, “Göreve geldiğimizde vatandaşımızın başını öne eğdirmeyeceğiz. Her işimizi tevazu, samimiyet ve hoşgörü ile yapacağız” dedi.

 

HEP BERABER TAMAMLAYACAĞIZ

Ziyaretinde “Bizim için Akmeşe’nin yeri her zaman ayrı olmuştur” diyen Gönül, “Mevcut başkanımız Sayın Nevzat Doğan bölgeye birçok hizmet getirdi. Bizler de Nevzat Başkan’ın bayrağı bıraktığı yerden daha yukarılara taşıyacağız. Eksiğimiz varsa hep beraber tamamlayacağız. Akmeşe için en doğruyu ve en güzelini birlikte bulacağız. Yaptığımız her işte şeffaf olacağız” şeklinde konuştu.

 

“DERMAN OLMAYA ÇALIŞTIM”

Açıklamalarına devam eden Gönül, “Bizler İzmit sevdalısıyız. Milletvekilliği dönemimde insanlarımızı mümkün olduğunca dinleyerek dertlerine derman olmaya çalıştım. Hizmetlerdeki en güzel iş, vatandaşın gönlüne dokunmak ve onlardan hayır duaları almaktır. Göreve geldiğimizde vatandaşımızın başını öne eğdirmeyeceğiz. Her işimizi tevazu, samimiyet ve hoşgörü ile yapacağız. Çevre koşullarına uyacağız. Doğayı, suyu ve toprağı temiz tutacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP